فرمانداری دهاقان
خانه
1397/09/29 برگزاری مسابقات قرآن و عترت نیاز ضروری برای جوانان بوده و باید فرهنگ قرآن ترویج یابد و سرمشق جوانان قرار گیرد.
برگزاری مسابقات قرآن و عترت نیاز ضروری برای جوانان بوده و باید فرهنگ قرآن ترویج یابد و سرمشق جوانان قرار گیرد. ...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی‌اصغر قاسمیان فرماندار شهرستان دهاقان در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: برگزاری مسابقات قرآن و عترت نیاز ضروری برای جوانان بوده و باید فرهنگ قرآن ترویج یابد و سرمشق جوانان قرار گیرد.

فرماندار دهاقان با بیان اینکه شهرستان دهاقان میزبانی دانش آموزان قطب جنوب استان اصفهان را در برپایی این مسابقات برعهده دارد، گفت: شهرستان دهاقان همیشه در برگزاری میزبانی‌ها نقش خوبی را ایفا کرده است.

وی با بیان اینکه ساختار آموزش و پرورش شامل بخش‌های مختلفی بوده و رسالت مهمی را ایفا می‌کند، تصریح کرد: برگزاری با شکوه این مسابقات نیاز به مشارکت همه جانبه دارد و همه این اهداف در شورا محقق و این میزبانی نیز جزء برنامه‌های مهم تلقی می‌شود.

قاسمیان خاطرنشان کرد: مسابقات قرآن و عترت باید باشکوه برگزار شود تا اهداف قرآنی در جامعه تجلی یابد و تأثیر بگذارد، میزبانی مسابقات قرآنی را باید به فال نیک گرفت و این مسابقات را نتیجه و برکت انقلاب است.

فرماندار دهاقان میزبانی از اهل قرآن را فرا دستگاهی دانست و گفت: ما تأکید داریم که میزبانی از اهل قرآن باید باشکوه باشد و امری فرادستگاهی به شما رود، آموزش و پرورش محور کار است و انجام وظیفه می‌کند، پس همه یکپارچه وارد میدان شوند.

تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal