فرمانداری دهاقان
خانه
1395/10/11 فرماندار شهرستان دهاقان: با شناسایی پتانسیل ها و مشاغل مورد نیاز زمینه اشتغال جوانان را فراهم آوریم
فرماندار شهرستان دهاقان: با شناسایی پتانسیل ها و مشاغل مورد نیاز زمینه اشتغال جوانان را فراهم آوریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری  به ریاست علی اصغر قاسمیان فرماندار شهرستان دهاقان  با حضور جمعی از مدیران ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

علی اصغر قاسمیان فرماندار این شهرستان در این نشست  خواستار تلاش و همکاری دستگاههای اجرائی شهرستان در زمینه ایجاد فرصت های شغلی جدید در شهرستان  شد.

قاسمیان فرماندار شهرستان دهاقان دراین جلسه بر شناسایی هر چه بیشتر ظرفیت ها و مشاغل بومی منطقه تاکید و اظهار امیدواری کرد:  با شناسایی پتانسیل ها و مشاغل مورد نیاز زمینه اشتغال جوانان را فراهم آوریم.وی ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های منطقه ای را بسیار مهم و حیاتی خواند و تصریح کرد: مسئولین باید از فرصتهایی که در منطقه مغفول مانده در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال پایدار استفاده نمایند. ایجاد فرصت های شغلی جدید از مهمترین وظایف کارگروه به شمار می رود که این امر با دلسوزی، برنامه ریزی، نظارت مستمر بر فعالیت ها و تلاش شبانه روزی محقق خواهد شد.

در پایان رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان دهاقان نیز به بیان ارائه گزارشی از وضعیت اشتغال و تسهیلات اشتغالزایی پرداختند و نهایتاً مصوبات جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تعداد بازدید: 118
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal