فرمانداری دهاقان
خانه
1395/11/23 پیام تشکر فرماندار شهرستان دهاقان ازحضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22بهمن
پیام تشکر فرماندار شهرستان دهاقان ازحضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22بهمن
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان ؛ علی اصغر قاسمیان فرماندار شهرستان دهاقان در پیامی از حضور گسترده و پرشور مردم مومن و انقلابی شهرستان دهاقان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
درود خدا بر شما مردم ولایت مدار، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان دهاقان که به فضل الهی با وحدت، همدلی و همصدایی بار دیگر با حضور حماسی ، پرشکوه و عقلانی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، پایبندی و میثاق با انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و امام و رهبری را به اثبات رساندید.
بی تردید این حضور عظیم و حماسی که در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی(ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و حمایت از مسئولین خدمت گزار نظام صورت گرفت، برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار این خطه از میهن عزیزمان، ثبت کرد و نمایشگاهی از شکوه عزت، عظمت و اقتدار ایرانیان را در برابر دیده گان جهانیان به نمایش گذاشت و بیعتی مجدد با شهیدان والامقام و پاسخی معنادار به همه تهدیدات دشمنان نظام بود.
اینجانب خاضعانه و صمیمانه مراتب تقدیر و تشکر خود را از این حضور آگاهانه و باشکوه شما مردم شریف و وفادار در شهرها و روستاها، مسئولین محترم، اقشار مختلف بویژه جوانان عزیز، مومن و فهیم شهرستان دهاقان، ابراز داشته، عزت و سلامتی شما مردم بزرگوار را از خداوند منان مسئلت دارم.
1395/11/22
 علی اصغر قاسمیان
فرماندار شهرستان دهاقان
تعداد بازدید: 194
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal