فرمانداری دهاقان
خانه
1394/05/31 بخشدار مركزي دهاقان:عدم وجود حمل و نقل منظم و ارزان و همچنين سياستهاي اخير وزارت آموزش و پرورش در خصوص نصاب كلاسها و آموزگار، مهاجرت روستائيان را شدت خواهد داد
بخشدار مركزي دهاقان:عدم وجود حمل و نقل منظم و ارزان و همچنين سياستهاي اخير وزارت آموزش و پرورش در خصوص نصاب كلاسها و آموزگار، مهاجرت روستائيان را شدت خواهد داد ...

جلسه شوراي اداري شهرستان دهاقان صبح امروز با حضور فرماندار ،نماينده محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي ،معاون فرماندار، بخشدارمركزي و  روئساي ادارات و سازمانها در سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد


علي اصغر قاسميان امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان دهاقان با تبريك هفته دولت گفت: هفته دولت يادآور تلاش‌ها، خدمات و ايثارگري‌هاي شهيدان رجايي و باهنر است و اميدواريم ما نيز در مجموعه دولت بتوانيم راه اين عزيزان را ادامه دهيم.

وي ادامه داد: شهرستان دهاقان به لحاظ وسعت و شاخص‌هايي كه دارد نيازمند همت بلند و عزم ملي و همچنين مشاركت مردم و نهادهاي مردمي است تا بتوانيم در راستاي رسيدگي به خواسته‌هاي مردم و توسعه شهرستان خدمت كنيم.

فرماندار دهاقان افزود: مديران بايد به طور ويژه برنامه‌ريزي كنند و دستگاه‌هاي خود را سازمان‌دهي كنند

قاسميان بر تعامل ادارات تاكيد كرد و گفت: همه ادارات عضو يك خانواده هستند و بايد به هم كمك كنند تا از رفت و آمدهاي بيهوده مراجعان كاسته شود و بتوانند به خوبي پاسخگويي ارباب‌رجوع باشند.

در ادامه جلسه محمد علي دهقاني بخشدار مركزي گفت:عدم وجود حمل و نقل منظم و ارزان و همچنين سياست­هاي اخير وزارت عدم وجود حمل و نقل منظم و ارزان و همچنين سياست­هاي اخير وزارت آموزش و پرورش در خصوص نصاب كلاس­ها و آموزگار، مهاجرت روستائيان را شدت خواهد داد.

بخشدار مركزي شهرستان دهاقان در آستانه سال تحصيلي جديد خواستار رسيدگي فوري به دو موضوع حمل و نقل مسافر روستايي و تغيير روش توزيع كلاس­ها و آموزگاران شد، وي تاكيد كرد چنانچه دست اندركاران تأمين سرويس منظم و ارزان قيمت متناسب با درامد روستائيان را چاره انديشي نكنند و آموزش و پرورش نيز سياست خود را در روستاها تعديل نكند بزودي شاهد مهاجرت روستائيان به شهرها بيش از پيش خواهيم بود كه اين امر ساير سياست­هاي دولت را در حمايت از روستائيان به چالش خواهد كشيد و آنها را بي تأثير خواهد كرد.

تعداد بازدید: 283
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal