استاندار اصفهان : هفته دولت با رویکرد مردمی اجرا شود

استاندار اصفهان : هفته دولت با رویکرد مردمی اجرا شود  📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در ستاد بزرگداشت هفته دولت که به صورت وبینار برگزار شد؛ با تأکید بر نگاه و رویکرد جدید استان به این مناسبت، اظهار کرد: 🔸سال‌های بسیاری است که دشمن درصدد ناامید کردن مردم از […]

استاندار اصفهان : هفته دولت با رویکرد مردمی اجرا شود

 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در ستاد بزرگداشت هفته دولت که به صورت وبینار برگزار شد؛ با تأکید بر نگاه و رویکرد جدید استان به این مناسبت، اظهار کرد:
🔸سال‌های بسیاری است که دشمن درصدد ناامید کردن مردم از نظام اسلامی با راهبرد ترویج یأس، ناامیدی و ضربه زدن به نظام اسلامی است.

🔸وی ادامه داد: دشمن این راهبرد را از روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز روی میز داشته و دارد، البته در نحوه فتنه‌گری راه‌های متفاوتی را دنبال می‌کند زیرا حکومت ما اسلامی و برآمده از مردم است.

🔸استاندار اصفهان عنوان کرد: با توجه به این هدفِ دشمن، مقام معظم رهبری بر مسئله جهاد تبیین توصیه می‌کنند و همواره در سخنرانی‌‌های مختلف مدیران و مسئولان را به سمت این نگاه اساسی سوق می‌دهند.

🔸مرتضوی افزود: اما متأسفانه متناسب با ضرورتی که جهاد تبیین دارد به آن پرداخته نشده است.

🔸وی متذکر شد: مسئله دیگری که ضرورت بیشتری ایجاد می‌کند تا نگاه و رویکرد متفاوت‌تری نسبت به هفته دولت داشته باشیم، انتخابات پیش رو است.

🔸استاندار اصفهان اظهار کرد: دشمن به دنبال اعتبار زدایی از نظام و دولت است و تجلی آن در انتخابات خواهد بود، از این رو بایستی در سال‌جاری رویکرد متفاوتی به هفته دولت داشته باشیم.

🔸مرتضوی خاطرنشان کرد: در هفته دولت، مدیران و مسؤولان دستاوردهای نرم نظام جمهوری اسلامی، دولت و تغییر رویکردها را با نگاه و مشارکت مردمی دنبال کنند و به مؤلفه‌های مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشند.

🔸وی عنوان کرد: افتتاحیه‌ها و برنامه‌های هفته دولت در قالب برنامه‌های مقایسه‌ای به مردم گزارش شود و نگاه مردمی به‌عنوان یک پیوست در افتتاحیه‌های هفته دولت مورد توجه قرار بگیرد.

🔸مرتضوی خاطرنشان کرد: از ظرفیت‌ فضای مجازی شهرستان‌ها نیز به نحو مطلوبی در پیوست مردمی استفاده شود.

🔸وی با تأکید بر ملاقات مردمی مدیران، فرمانداران و مسئولان، گفت: همه مدیران دستگاه‌ها برای گفتگوی تلفنی و حضوری با مردم برنامه‌ریزی کنند و برای شرکت در میز خدمت مساجد، هیأت‌های مذهبی برنامه داشته باشند.

🔸استاندار اصفهان بیان کرد: بایستی افتتاحیه‌ها دقیق و کارشناسی شده باشد تا اعتماد مردم جلب شود همچنین در اجرای برنامه از نظرات نخبگان استفاده شود.

🔸مرتضوی با تأکید بر هماهنگی میان فرمانداران و مدیران در اجرای برنامه‌های هفته دولت، گفت: در شهرستان‌ها میان فرمانداران و مدیران هماهنگی وجود داشته باشد و برنامه‌های مختلف با هماهنگی نماینده عالی دولت در شهرستان اجرایی شود.

🔸وی ادامه داد: همچنین اطلاعات اعتبارات تخصیصی به دهیاری‌ها و شهرداری ها با فرمانداری‌ها تبادل و در گزارش عملکرد و دستاوردهای دولت برای مردم تشریح و تبیین شود.

🔸استاندار اصفهان عنوان کرد: ارتباط مستقیم فرمانداران و مدیران با مردم بسیار مهم است حتی مشکلات موجود در برخی طرح‌ها برای مردم تشریح شود، قطعا این رویکرد صادقانه و صمیمی اثرگذار خواهد بود.

🔸مرتضوی ادامه داد: رسانه نیز با انتشار اخبار صحیح و انعکاس حضور فعال مردم در هفته دولت، بستر اعتماد آفرینی را برای مخاطب فراهم کند و شرایط حضور مردم در رسانه ایجاد شود.

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان
┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄
🌏 اخبارشهرستان دهاقان درپیام‌رسان ایتا و بله
https://eitaa.com/shahrestanedehaghan
https://ble.ir/akhbardehaghan

مطالب مشابه

📸 گزارش تصویری دیدار ائمه جماعت و فعالین فرهنگی مدارس آموزش و پرورش با فرماندار شهرستان دهاقان 📝 به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان، نشست صمیمانه ائمه جماعت و فعالین فرهنگی مدارس آموزش و پرورش به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد. 🔸گفتنی است، در این نشست صمیمانه، علی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

📸گزارش تصویری 🔹پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی 📝به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری دهاقان؛در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از طلایه‌داران، خانواده‌های شهدا، هنرمندان، پیشکسوتان نویسندگان و امدادگران و فعالان دفاع مقدس با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. 🔸این برنامه که از ساعت ۹:۳۰ صبح چهارشنبه ۲۹ شهریور آغاز شده است، به صورت زنده و […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

📸گزارش تصویری 🔹نشست علمی – آموزشی بررسی ضرورت‌ها و چالش‌های امنیت سایبری همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در سالن جلسات شهید حبیب زمانی فرمانداری دهاقان 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ همزمان با هفته دفاع مقدس، نشست علمی- آموزشی بررسی ضرورت‌ها و چالش‌های امنیت در فضای سایبری توسط پارسا میردامادی استاد دانشگاه و […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

📸 گزارش تصویری دیدار مردمی (چهره به چهره)فرماندار با مردم شریف شهرستان دهاقان 📌به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ روز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه۱۴۰۲ ملاقات مردمی چهره به چهره با علی جمشیدیان فرماندار دهاقان برگزار گردید. 🔸 علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان روز دوشنبه به صورت (چهره به چهره) با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 9 =