روزملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی ؛ فرصتی برای قدردانی از تلاش‌های ارزشمند تشکل ها و خیریه ها

🔹علی جمشیدیان فرماندار دهاقان روزملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را فرصتی برای قدردانی از تلاش‌های ارزشمند تشکل ها و خیریه ها خواند. 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ در متن پیام علی جمشیدیان آمده است .      بسم الله الرحمن الرحیم 🔸به دنبال رویکرد مردم سالارانه نظام جمهوری اسلامی ایران، شکل گیری […]

🔹علی جمشیدیان فرماندار دهاقان روزملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را فرصتی برای قدردانی از تلاش‌های ارزشمند تشکل ها و خیریه ها خواند.

📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ در متن پیام علی جمشیدیان آمده است .

     بسم الله الرحمن الرحیم

🔸به دنبال رویکرد مردم سالارانه نظام جمهوری اسلامی ایران، شکل گیری سازمان های مردم نهاد به عنوان فرصت های بی بدیل اجتماعی برای تحقق شاخص هایی چون آگاهی، نظارت، مشارکت و همگامی به عنوان ویژگی های اصلی ساختار اجتماعی توسعه در نوع خود بسیار ارزشمند است.

🔸بدون تردید مشارکت های اجتماعی و حضور مردم درصحنه های مختلف جلوه ای موثر، پسندیده و ابزاری قدرتمند برای توسعه و تعالی است. کارکرد سازمان های مردم نهاد به عنوان فرصت هایی برخواسته از بطن مردم که مجهز به عنصر آگاهی و تخصص و دلسوزی هستند نیز موجب شده تا در کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش امید و نشاط،دیگر رویدادهای سخت شاهد نقش آفرینی جدی سازمانهای مردم نهاد باشیم.

🔸این جانب ؛ ضمن تبریک این روز به تمام فعالان گمنام و پرتلاش سازمان‌های مردم ‌نهاد و موسسات خیریه، برای تمامی کسانی که به رسم مکتب انسان ‌ساز اسلام، با اندیشه‌ نیک و پراکندن عطر همدلی یاریگر هم‌ نوع هستند، آرزوی سلامتی و بهروزی دارم و از خداوند قادر متعال برای آنان توفیق بیش از پیش مسالت می نمایم.

🔸امید است از طریق تعامل سازنده میان دولت و تشکل‌های مردمی بتوان پیوند هر چه بیشتر دولت و ملت را بوجود آورد و زمینه را برای نقش آفرینی سمن ها و مشارکت مردم در پیشبرد هر چه بهتر امور درشهرستان دهاقان فراهم کرد.

علی جمشیدیان
فرماندار شهرستان دهاقان

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان

┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄
🌏 اخبارشهرستان دهاقان درپیام‌رسان ایتا و بله
https://eitaa.com/shahrestanedehaghan
https://ble.ir/akhbardehaghan

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =