پیام تبریک فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و فنی و حرفه‌ای

📌پیام تبریک فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای 🔹#علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در پیامی هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را تبریک گفت. 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، متن پیام به این شرح است: […]

📌پیام تبریک فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

🔹#علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در پیامی هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را تبریک گفت.

📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم
🔸بی‌تردید تلفیق مهارت های فنی و حرفه‌ای با دانش آکادمیک برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کارآفرینی بوده تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمندسازی منابع انسانی دارد.

🔸در این میان رسالت آموزش فنی و حرفه‌ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های گوناگون در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش‌های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی، ارتقاء مهارت های حرفه ای شاغلین و کارجویان شهری و روستایی نقش به سزایی در توسعه پایدار و کاهش نرخ بیکاری خواهد داشت.

🔸بدون شک نقش سازمان آموزش فنی و حرفه ای در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری؛ بسیار برجسته است لذا باید بسترهای آموزش آحاد جامعه فراهم گردد و دولت در این زمینه سرمایه گذاری نماید.
🔸اینجانب ضمن تبریک هفته ملی مهارت و روز ملی کارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای به تمامی دست اندرکاران به ویژه پرسنل و کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، هنرآموزان، مدیران و تلاشگران عرصه مهارت آموزی سپاس و قدردانی می نمایم.
🔸امید است زمینه توسعه و بسط آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه تمامی دست اندارکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای محقق گردد و دستگاه های اجرایی و مردم شریف شهرستان از ظرفیت های این آموزش ها استفاده نموده و در کاهش درد و رنج بیکاری تلاش مضاعف نمایند.

علی جمشیدیان
فرماندار شهرستان دهاقان
🗓۱۴۰۲/۵/۱۰

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان
┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دو =