جلسه دهه ولایت و جهاد تبیین برگزار شد.

جلسه دهه ولایت و جهاد تبیین برگزار شد   📝 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان این جلسه به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان و با حضور مسؤولان هیأت های مذهبی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. 🔸علی جمشیدیان ضمن تاکید به اهمیت و نقش مهم هئیات مذهبی افزود : یکی از […]

جلسه دهه ولایت و جهاد تبیین برگزار شد

 

📝 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان این جلسه به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان و با حضور مسؤولان هیأت های مذهبی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔸علی جمشیدیان ضمن تاکید به اهمیت و نقش مهم هئیات مذهبی افزود : یکی از اصلی ترین شاخصه های هیئت تراز انقلاب جایگاه روشنگرایانه و حساسیت او به مسائل سیاسی سطح جامعه است.
🔸وی درباره فلسفه وجودی هیئت های تراز انقلاب و نقش آن در جهاد تبیین و روشنگری آن در موضوعات روز جامعه خاطر نشان کرد: زمانی که رهبر انقلاب از واژه جهاد برای تبیین استفاده می‌کنند حرکت در این مسیر به همه ما واجب می‌شود حال آنکه این واژه در کنار واژه هیئت قرارگرفته و هیئات به عنوان کانون جهاد تبیین معرفی شده‌اند.
🔸وظیفه هیئات برای برنامه‌ریزی و حرکت در این عرصه باید پیشگام باشند.
🔸جمشیدیان افزود: یکی از ابزارهایی که می‌تواند هیئت را همتراز با اهداف انقلاب قراردهد استفاده از مبلغین و مروجین همراه و همسو با انقلاب است .

۱۴۰۲/۳/۲۸
 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =