همزمان بادهه کرامت ،شورای اداری شهرستان دهاقان در سالن شهید زمانی فرمانداری دهاقان برگزار گردید .

📌همزمان بادهه کرامت و ولادت حضرت علی ابن موسی الرضاعلیه السّلام،شورای اداری شهرستان دهاقان در سالن شهید زمانی فرمانداری دهاقان برگزار گردید . 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین،معاون فرماندار ،بخشدار، روسای ادارات ،شهرداران ، خادمیاران رضوی و […]

📌همزمان بادهه کرامت و ولادت حضرت علی ابن موسی الرضاعلیه السّلام،شورای اداری شهرستان دهاقان در سالن شهید زمانی فرمانداری دهاقان برگزار گردید .

📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین،معاون فرماندار ،بخشدار، روسای ادارات ،شهرداران ، خادمیاران رضوی و جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه در سالن شهید زمانی فرمانداری دهاقان برگزار گردید.
🔸در این جلسه علی جمشیدیان
با تبریک دهه مبارک کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع) افزود :
انقلاب ایران یک انقلاب اسلامی و تفکر بود و در مقایسه با سایر انقلاب‌ها که کارگری بودند، کاملا متفاوت است.
🔸وی افزود : برخی انقلاب را خارج از چارچوب اسلام می‌دانستند و حتی مخالف اقتصاد اسلامی بودند چرا که دشمنان ما در خارج و داخل کشور مدافع تفکراتی غیر اسلامی هستند.

🔸نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه به پشرفت های به دست آمده در حوزه های مختلف به ویژه حوزه نظامی در طی انقلاب شکوهمند پرداخت و گفت: در هر دوره که تفکر انقلابی حاکم شد کشور پیشرفت کرد و بالعکس، در این ۴۰ سال ایران در حوزه نظامی پیشرفت داشت و این حوزه را بعد از امام راحل، مقام معظم رهبری مدیریت کردند امروز دشمنان قسم خورده سعی در نابودی انقلاب اسلامی داشتند که به طبع کاملا در اشتباه هستند.

🔸وی با اشاره به اینکه ما در انقلاب اسلامی بن بست نداریم تصریح کرد: برخی بدون توجه به قشر مستضعف، به دنبال توسعه هستند، اما باید توجه داشت که شعارهای اغتشاشات اخیر معیشتی نبود.
🔸جمشیدیان درباره ویترین جامعه تاکید کرد و افزود: گفتمان انقلاب ایران، اسلامی است، ویترین جامعه اسلامی حجاب است و دشمنان آن را مورد هدف قرار دادند و پایه‌های جامعه را مورد هجمه قرار دادند.
🔸وی اظهارداشت: مادران به عنوان مدیر خانه محسوب می‌شوند و نقش مؤثری را در تربیت فرزندان ایفا می‌کنند به همین سبب دشمنان، مادران جامعه را مورد هدف قرار داده‌اند.
🔸فرماندار شهرستان دهاقان اذعان کرد: چرا انقلاب تفکری برای دشمنان مهم است؟ زیرا با اسلام مخالف هستند و قطعاً خدمت در نظام جمهوری اسلامی، رضایت الهی و مردم را به همراه دارد.
🔸نماینده حاکمیت در شهرستان خاطرنشان کرد: پیرو سفر نماینده رئیس‌جمهور به شهرستان، همه ادارات مصوبات و مطالبات را پیگیری کنند و در صورت بروز مشکل با مدیر کل هماهنگی کنند زیرا مسئولان باید از ما مطالبه گری کنند.
🔸جمشیدیان در خصوص برگزاری انتخابات پیش روی در ۱۹ اسفند را مسئله حیاتی و مهم جامعه برشمرد و خطاب به مسئولان تاکید کرد: انتخابات بزرگترین اتفاق یک دولت و هدف اصلی دشمنان است ، همه باید تلاش کنند تا مشارکت باشکوه مردمی ایجاد شود .
🔸وی با اشاره به عملکرد های خوب دولت سیزدهم اشاره کرد و افزود: مسئولان محترم اقدامات خود را به مردم ارائه دهند، قطعاً اگر مردم متوجه تلاش جهادی مسئولان شوند مشارکت باشکوهی خواهند داشت.
🔸فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به اینکه باید فضای ناامیدی در سطح جامعه رفع شود ادامه داد: مسئولان باید برخورد مناسبی با ارباب رجوع داشته باشند و قانون را اجرا کنند زیرا رفتار نامناسب با مردم در شأن مسئولان انقلابی نیست.
🔸فرماندار دهاقان با تاکید به اینکه دولت به رفع مشکلات مسکن جوانان و قشر ضعیف اهتمام دارد مطرح کرد: قانون جهش مسکن دست را برای خانه دار شدن مردم باز گذاشته است، باید به روستاها ویژه نگاه کرد، بخشدارها و دهیارها این موضوع را پیگیری کنند زیرا در دولت فعلی تلاش و اهتمام ویژه در راستای رفع مشکلات قشر ضعیف جامعه شده است.
🔸نماینده عالی دولت در شهرستان دهاقان افزود:بیش از ۴۰ درصد از مصوبات سفر استاندار محترم اجرا شده است.
🔸وی افزود: خوشبختانه تا کنون بیش از ۴۰ درصد مصوبات سفر استاندار اصفهان به شهرستان دهاقان محقق شده است و در راستای منابع تبصره شانزده همه پرونده‌ها تعیین تکلیف شده تا در سال جاری تبصره ۱۶ رشد دویست درصدی داشته باشد.
🔻در پایان این نشست از خادم یاران رضوی تقدیر به عمل آمد.
🗓۱۴۰۲/۳/۱۰

برچسب ها :
مطالب مشابه

📸 گزارش تصویری دیدار ائمه جماعت و فعالین فرهنگی مدارس آموزش و پرورش با فرماندار شهرستان دهاقان 📝 به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان، نشست صمیمانه ائمه جماعت و فعالین فرهنگی مدارس آموزش و پرورش به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد. 🔸گفتنی است، در این نشست صمیمانه، علی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

📸گزارش تصویری 🔹پخش زنده سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی 📝به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری دهاقان؛در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از طلایه‌داران، خانواده‌های شهدا، هنرمندان، پیشکسوتان نویسندگان و امدادگران و فعالان دفاع مقدس با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. 🔸این برنامه که از ساعت ۹:۳۰ صبح چهارشنبه ۲۹ شهریور آغاز شده است، به صورت زنده و […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

📸گزارش تصویری 🔹نشست علمی – آموزشی بررسی ضرورت‌ها و چالش‌های امنیت سایبری همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در سالن جلسات شهید حبیب زمانی فرمانداری دهاقان 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ همزمان با هفته دفاع مقدس، نشست علمی- آموزشی بررسی ضرورت‌ها و چالش‌های امنیت در فضای سایبری توسط پارسا میردامادی استاد دانشگاه و […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

📸 گزارش تصویری دیدار مردمی (چهره به چهره)فرماندار با مردم شریف شهرستان دهاقان 📌به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ روز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه۱۴۰۲ ملاقات مردمی چهره به چهره با علی جمشیدیان فرماندار دهاقان برگزار گردید. 🔸 علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان روز دوشنبه به صورت (چهره به چهره) با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 9 =