علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان هفته ملی جمعیت را تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم هفته ملی جمعیت از ۲۴ الی ۳۰ اردیبهشت ماه با شعار ” ایران جوان بمان ” نامگذاری شده است. چرا که خطر جمعیت کهنسال در آینده ای نه چندان دور، ایران را تهدید می کند. تک تک ما به خوبی می دانیم که جمعیت جوان به عنوان نیروی مولد و مهمترین […]

بسم الله الرحمن الرحیم
هفته ملی جمعیت از ۲۴ الی ۳۰ اردیبهشت ماه با شعار ” ایران جوان بمان ” نامگذاری شده است.
چرا که خطر جمعیت کهنسال در آینده ای نه چندان دور، ایران را تهدید می کند.
تک تک ما به خوبی می دانیم که جمعیت جوان به عنوان نیروی مولد و مهمترین عامل اقتدار کشورها به عنوان یکی از پایه های اصلی قدرت و رشد اقتصادی- اجتماعی محسوب می شود و ایرانی آباد و سازنده در گرو نیروهای جوان است که با سیاست گذاری صحیح و ایجاد سازو کار های لازم باید به رشد جوانی جمعیت کمک کنیم .

ما به دنبال ارتقا پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت و رفع موانع ازدواج، همچنین تسهیل و ترویج تشکیل خانواده و افزایش فرزند، کاهش سن ازدواج و حمایت از زوج های جوان در راستای تحکیم و پایداری بنیان خانواده از فعالیت های موثر در راستای اعتلای جمعیت هستیم.

امید است با توجه به منویات و تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری، در خصوص تلاش برای رشد جمعیت ایران اسلامی و همچنین ضرورت و نیازکشور به نیروی جوان،برنامه های راه گشا و کاربردی به همراه فرهنگ سازی در سراسر کشور با هدف رفع موانع و انجام ازدواج به موقع و باروری سالم وبه موقع اجرا شود تا نرخ رش جمعیت که به دلیل بالارفتن سن ازدواج و فرزند آوری کاهش یافته است،روند صعودی پیدا کندتا شعار ” ایران جوان بمان” محقق گردد.

 

علی جمشیدیان
فرماندار شهرستان دهاقان

برچسب ها :
مطالب مشابه

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم سی‌ و چهار سال از رحلت جانسوز امام عظیم‌ الشان می‌گذرد و داغ این فراق هنوز در دل‌های مردم مسلمان و عدالت‌ خواه و ظلم‌ ستیز تازه است. امام خمینی (ره) یگانه فرزانه تاریخ، مجاهدی نمونه و بی‌مانند بود. در برابر ظلم ایستادگی کرد و تا استقرار جمهوری اسلامی حرکت عظیم انقلابی مردم […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

📌همزمان بادهه کرامت و ولادت حضرت علی ابن موسی الرضاعلیه السّلام،شورای اداری شهرستان دهاقان در سالن شهید زمانی فرمانداری دهاقان برگزار گردید . 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین،معاون فرماندار ،بخشدار، روسای ادارات ،شهرداران ، خادمیاران رضوی و […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

📸#گزارش_تصویری 📌حضور #شبانه فرماندار شهرستان دهاقان در کنار مردمان باصفا و در جشن بزرگ #دهه_کرامت 🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان،شامگاه پنج شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۲ #علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در جمع مردم پر شور حضور یافت و ایام دهه مبارک کرامت را تبریک گفت.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

♦️خبر_فوری فرماندار شهرستان دهاقان خبر داد : #علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان درحاشیه برگزاری نشست شورای اداری درخرداد ماه سال۱۴۰۲ گفت: 🔸بیش از چهل درصد از مصوبات سفر استاندار به شهرستان دهاقان اجرا شد .

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 15 =