جلسه‌ی کارگروه اشتغال شهرستان دهاقان تشکیل شد

  📝 سعیدی با اشاره به جذب اعتبارات سال ۱۴۰۱ افزود : با توجه به ارزیابی عملکرد اعضای کار گروه در سال ۱۴۰۱ و جذب اعتبارات سال۱۴۰۱ در قالب تبصره ۱۸ و تبصره ۱۶، مشاغل خانگی و اعتبارات بنیاد برکت بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان در قالب طرح‌های بنیاد برکت، ۲۲ میلیارد تومان در پایان […]

 

📝 سعیدی با اشاره به جذب اعتبارات سال ۱۴۰۱ افزود : با توجه به ارزیابی عملکرد اعضای کار گروه در سال ۱۴۰۱ و جذب اعتبارات سال۱۴۰۱ در قالب تبصره ۱۸ و تبصره ۱۶، مشاغل خانگی و اعتبارات بنیاد برکت بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان در قالب طرح‌های بنیاد برکت، ۲۲ میلیارد تومان در پایان سال در قالب تبصره‌ی ۱۶ و مشاغل خانگی که بالای صد در صد اختصاص پیدا کرد و جذب شهرستان شد .
🔸وی در راستای ارزیابی توسعه و پیشرفت زیرساخت‌های اقتصادی شهرستان دهاقان خاطر نشان کرد: مقرر شد در سال ۱۴۰۲ با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌ی کلان اقتصادی راهکارها در دستور کار سال ۱۴۰۲ ترسیم و عملی شود‌ تا بتوانیم در حوزه‌ی اقتصادی گامی مثبت برداشته و برای پیروزی، پیشرفت و ایجاد زیرساخت‌های اقتصادی کلان شهرستان از طریق تسهیلاتی که دولت در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد به خوبی استفاده کنیم .

🔸سعیدی ادامه داد : مقرر شد پرونده‌های سال ۱۴۰۲ را به خوبی رصد و به صورت ماهانه تهیه و برای تصویب به کارگروه اشتغال در ماه‌های آینده ارائه نمایند.

#ایران #دهاقان #پیشرفت
Http://dehaghan.gov.ir
🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =