مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان با “صدور پیام تبریک” هفته کار و کارگر را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در متن پیام آمده است :   بسم الله الرحمن الرحیم «کارگران نیروی محرک، مولد تولید و از عوامل اصلی توسعه اقتصادی هستند که نقش بی بدیلی در رونق و جهش تولید و خودکفایی کشورمان دارند که تامین رفاه عزت‌مندانه‌ی آن‌ها حداقل قدرشناسی است. اینجانب روز کارگر را […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در متن پیام آمده است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم
«کارگران نیروی محرک، مولد تولید و از عوامل اصلی توسعه اقتصادی هستند که نقش بی بدیلی در رونق و جهش تولید و خودکفایی کشورمان دارند که تامین رفاه عزت‌مندانه‌ی آن‌ها حداقل قدرشناسی است.

اینجانب روز کارگر را به همه کارگرانی که با خلاقیت و تلاش خود زمینه‌ساز شکوفایی و اعتلای همه جانبه کشور می‌شوند را تبریک گفته و امیدواریم با تلاش مضاعف و با بهره‌مندی صحیح از اندیشه‌های نو و هنر بازوی کارگران، شاهد تحقق افزایش بهره‌وری در رشد تولید باشیم.
از خداوند منان آرزوی صحت و عاقبت بخیری برای تمام عزیزان جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی به ویژه در شهرستان دهاقان مسئلت دارم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم سی‌ و چهار سال از رحلت جانسوز امام عظیم‌ الشان می‌گذرد و داغ این فراق هنوز در دل‌های مردم مسلمان و عدالت‌ خواه و ظلم‌ ستیز تازه است. امام خمینی (ره) یگانه فرزانه تاریخ، مجاهدی نمونه و بی‌مانند بود. در برابر ظلم ایستادگی کرد و تا استقرار جمهوری اسلامی حرکت عظیم انقلابی مردم […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

📌همزمان بادهه کرامت و ولادت حضرت علی ابن موسی الرضاعلیه السّلام،شورای اداری شهرستان دهاقان در سالن شهید زمانی فرمانداری دهاقان برگزار گردید . 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین،معاون فرماندار ،بخشدار، روسای ادارات ،شهرداران ، خادمیاران رضوی و […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

📸#گزارش_تصویری 📌حضور #شبانه فرماندار شهرستان دهاقان در کنار مردمان باصفا و در جشن بزرگ #دهه_کرامت 🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان،شامگاه پنج شنبه ۱۴۰۲/۳/۱۲ #علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در جمع مردم پر شور حضور یافت و ایام دهه مبارک کرامت را تبریک گفت.

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

♦️خبر_فوری فرماندار شهرستان دهاقان خبر داد : #علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان درحاشیه برگزاری نشست شورای اداری درخرداد ماه سال۱۴۰۲ گفت: 🔸بیش از چهل درصد از مصوبات سفر استاندار به شهرستان دهاقان اجرا شد .

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =