ویژه برنامه آیین گرامیداشت و تجلیل از شوراهای اسلامی شهر،روستا و عشایر به میزبانی فرمانداری شهرستان دهاقان

📸#گزارش_تصویری ساعاتی پیش عصر یک شنبه مورخ ۱۴۰۲/۲/۱۰ ویژه برنامه آیین گرامیداشت و تجلیل از شوراهای اسلامی شهر،روستا و عشایر به میزبانی فرمانداری شهرستان دهاقان و با حضور آقای دکتر آخوندی مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری اصفهان ، اعضای شورای اسلامی شهر دهاقان ،شهر گلشن ، شورای بخش مرکزی ، شهرداران، دهیاران و […]

📸#گزارش_تصویری ساعاتی پیش
عصر یک شنبه مورخ ۱۴۰۲/۲/۱۰
ویژه برنامه آیین گرامیداشت و تجلیل از شوراهای اسلامی شهر،روستا و عشایر به میزبانی فرمانداری شهرستان دهاقان و با حضور آقای دکتر آخوندی مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری اصفهان ، اعضای شورای اسلامی شهر دهاقان ،شهر گلشن ، شورای بخش مرکزی ، شهرداران، دهیاران و ادارات مرتبط و اصحاب رسانه

📌شامگاه یک شنبه مورخ ۱۴۰۲/۲/۱۰ ویژه برنامه آیین گرامیداشت و تجلیل از شوراهای اسلامی شهر،روستا و عشایر به میزبانی فرمانداری شهرستان دهاقان و با حضور آقای دکتر آخوندی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان ، اعضای شورای اسلامی شهر دهاقان ،شهر گلشن ، شورای بخش مرکزی ، شهرداران، دهیاران، ادارات مرتبط و اصحاب رسانه برگزار شد .

📝مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان سخنرانی خود را با خوش‌آمد‌گویی به تمامی مسولین محترم و مهمانان گرامی آغاز کرد.
🔸فرماندار دهاقان با تاکید بر اینکه یکی از فرصت های خدمت گزاری بهره مندی از شوراها است. با اشاره به حدیث امام حسین (ع) مبنی بر این‌که :《 نیازهای مردم به سمت شما از نعمت الهی است ، از نعمت های الهی خسته نشوید ، وگرنه این نعمت ها گرفته می شود . 》گفت: امر مقدس و والای شورا در قرآن هم آمده است.
🔸ایشان افزود: برای پیشبرد سریع برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و سایر امور رفاهی شهرها و روستاها؛ شوراها نقشی موثر و به‌سزایی را ایفا می‌کنند.
فرماندار شهرستان دهاقان تصریح کرد: شورا یکی از فرصت‌های مناسب برای خدمت گزاری به مردم است، پس باید به نحو شایسته از آن استفاده کرد.
🔸فرماندار شهرستان دهاقان در جمع اعضای شوراها خاطر نشان کرد: اعضای شورا انتخاب مردم هستند. خالصانه و مخلصانه فعالیت می کنند و باید خود را در معرض قضاوت قرار دهند.
🔸وی در ادامه به ماموریت های مهم شوراها اشاره کرد و گفت: شوراها علاوه بر سیاست گذاری ها ، باید در فساد ستیزی هم عملکرد نظارتی داشته باشند تا باعث جلب رضایت مردم شوند.

🔸وی با بیان این‌که باید قدر شوراها را دانست، اذعان کرد: مردم به شوراها اعتماد می‌کنند و با رای خود این فرصت را در اختیار اعضا قرار می‌دهند. این اعتماد را باید محترم شمرد و به آن پاسخ داد.
🔸جمشیدیان عنوان کرد: این که امروزه کشورمان با شیوه‌ای اسلامی و خدمت رسانی مدیریت می‌شود یکی از انفاس قدسی امام راحل است. باید با خدمت رسانی به یأس پایان داد و در بین مردم جامعه، امید آفرینی ایجاد کرد.
🔸وی خاطرنشان کرد: شوراها در بیشتر ساعات روز پیگیر رفع مشکلات متنوع و مختلفی در سطح شهر و روستاها هستند و در این ساعات پر حجم کاری می‌طلبد که خانواده‌های محترم آنان بیشتر از گذشته با این اعضا همراه باشند.

🔸فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به این‌که عملکرد شوراها باید اسلامی باشد، تصریح کرد: عملکرد شوراهای خدمت رسان؛ عملکرد نظام است و مردم تفاوتی بین دولت، نظام، وزارت و فرمانداری قایل نیستند و همه را عملکرد نظام موجود می‌دانند، بنابراین عملکرد شورا باید اسلامی و انقلابی باشد.
🔸وی افزود: اگر عملکرد شوراها درست باشد مردم به دین اسلام و نظام معتقد می‌شوند اما اگر شیوه‌ای نادرست اجرا شود همه بدبین می‌شوند.
🔸جمشیدیان بین عملکرد شوراها و نتیجه انتخابات رابطه مستقیمی دانست و اعلام کرد: عملکرد شوراها میزان مشارکت مردم در انتخابات آینده را نشان می‌دهد و قطعاً مشارکت مردم؛ سرمایه جمهوری اسلامی ایران است.
وی با بیان این‌که مقام معظم انقلاب، بارها بر فساد ستیزی تاکید کرده‌اند، خاطرنشان کرد: شوراهای محترم علاوه بر سیاست گذاری باید عملکرد نظارتی هم داشته باشند. زیرا تاکید رهبر، دولت و نظام است تا مسولین در امید آفرینی جامعه موفق عمل کنند.

🔸دکتر آخوندی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان نیز بیان کرد از طرف خودم و به نمایندگی از استاندار محترم جناب آقای دکتر مرتضوی، معاونین محترم و آقای دکتر جوهری مدیرکل امور روستایی ، خداقوت و عرض خسته نباشید محضر خانواده های محترم اعضای شورا ها ،همسران محترم ایشان و فرزندان دلبندشان دارم که از وقت و زندگی شان گذشته اند تا همسران شان بتوانند در اتاق‌های فکر که نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل داده است حضور پیدا کنند و خدمت گزار مردم باشند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی برنامه های اوقات فراغت بخش مرکزی به ریاست آقای ورپشتی بخشدار مرکزی، با حضور دهیاران روسای شوراهای اسلامی، رؤسای ادارات آموزش و پرورش ،ناحیه مقاومت بسیج، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، هلال احمر ،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، روحانیون مستقر در روستاها وکانون های […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

✅ #ارتباط_تلفنی مردمی با فرماندار شهرستان دهاقان جناب آقای #علی_جمشیدیان 🔺از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱) 🗓 زمان: چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۱ الی ۱۲ 🔹سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir و با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این امکان […]

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم سی‌ و چهار سال از رحلت جانسوز امام عظیم‌ الشان می‌گذرد و داغ این فراق هنوز در دل‌های مردم مسلمان و عدالت‌ خواه و ظلم‌ ستیز تازه است. امام خمینی (ره) یگانه فرزانه تاریخ، مجاهدی نمونه و بی‌مانند بود. در برابر ظلم ایستادگی کرد و تا استقرار جمهوری اسلامی حرکت عظیم انقلابی مردم […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

📌همزمان بادهه کرامت و ولادت حضرت علی ابن موسی الرضاعلیه السّلام،شورای اداری شهرستان دهاقان در سالن شهید زمانی فرمانداری دهاقان برگزار گردید . 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست علی جمشیدیان فرماندار شهرستان و با حضور اعضای شورای تامین،معاون فرماندار ،بخشدار، روسای ادارات ،شهرداران ، خادمیاران رضوی و […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =