روز دوشنبه ۱۴۰۲/۱/۲۱جلسه رئیس پلیس راه روستایی استان با بخشدار و دهیاران شهرستان دهاقان برگزار شد.

🔸ابتدا بخشدار محترم شهرستان دهاقان ضمن عرض خداقوت به همکاران خدوممان در بخشداری مرکزی و دهیاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی روستاها و بخش مرکزی تاکید کردند : ما در جهت رفع مشکلات و موانع، آبادانی و سربلندی مردم این دیار همواره سعی می کنیم تا نهضت خدمت رسانی به مردم تسریع گردد.    🔸در […]

🔸ابتدا بخشدار محترم شهرستان دهاقان ضمن عرض خداقوت به همکاران خدوممان در بخشداری مرکزی و دهیاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی روستاها و بخش مرکزی تاکید کردند : ما در جهت رفع مشکلات و موانع، آبادانی و سربلندی مردم این دیار همواره سعی می کنیم تا نهضت خدمت رسانی به مردم تسریع گردد. 

 

🔸در این جلسه سرهنگ شاکری رییس پلیس راه روستان استان اصفهان با بیان اینکه ما در حوزه آموزش تمام تلاش خود را می کنیم تا مشکلات مردم شهرستان دهاقان مرتفع گردد افزود: صرفا آموزش وظیفه اصلی پلیس راهور نیست و پلیس قانون و وظایف خاص خود را انجام می دهد .

🔸سرهنگ شاکری در ارتباط با حضور مستمر دستگاه های اجرایی زیر ربط تاکید کردند : آمادگی های به موقع و لازم  دستگاه های اجرایی شهرستان را می طلبد که همراه پلیس راهور باشند که با آموزش های گسترده در شهرستان بتوانیم باعث کاهش آمار تلفات جاده ای باشیم.

 

🔸وی با اشاره به اینکه امروزه کمتر کسی پیدا می شود که با قسمت های پلیس راه سرکار نداشته باشد افزود : بسیاری از افراد حتی در سنین مختلف با پلیس راه در ارتباط است.

 

🔸در ادامه سرهنگ شاکری رئیس پلیس راه روستایی استان به موارد و طرح ها جهت کاهش ترافیک و تلفات جاده ای در مسیرهای مواصلاتی و مطرح و تاکید کردند .‌

 

🔺ایجاد سرعت گاه های استاندارد 

صدور گواهینامه در روستا ها مطابق شرایط 

🔺خط کشی های عابر پیاده جلوی مدارس به صورت سه بعدی

🔺ایجاد نیوجرسی های سه بعدی

طرح دیده شو ایمن شو 

🔺زیباسازی و نمای ترافیکی در ورودی و خروجی روستاها

🔺دهبانان ایمنی

این نوید را به مردم شریف شهرستان دهاقان می دهیم به که اتوبوس آموزش ترافیک طراحی کردیم که به زودی در روستا ها حضور پیدا می کنند تا موارد آموزشی را ارائه دهند.

 

در پایان آقای ورپشتی بخشدار شهرستان دهاقان در ادامه صحبت های سرهنگ شاکری و طرح های مطرح شده افزودند : 

ما در تمامی روستا ها دوربین های پلاک خوان داریم؛ و ما می توانیم این بستر را فراهم بسازیم که شما به صورت زنده دوربین ها به صورت آنلاین نظارت کنید.

 

 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =