برگزاری جلسه تصمیم گیری تبصره ماده ۱۶ تسهیلات شهرستان دهاقان ۱۴۰۲

📝روز شنبه مورخ ۱۹ /۱ / ۱۴۰۲ جلسه تصمیم گیری تبصره ماده ۱۶ ؛ تسهیلات شهرستان، به ریاست فرماندار محترم شهرستان دهاقان مهندس علی جمشیدیان برگزار شد. 🔸علی جمشیدیان فرماندار محترم شهرستان دهاقان در جمع مسئولین اصناف و مرتبط درباره تسهیلات؛ برای تحقق شعار سال اشاره و ابراز امیدواری کردند: در سال ۱۴۰۲ که از […]

📝روز شنبه مورخ ۱۹ /۱ / ۱۴۰۲ جلسه تصمیم گیری تبصره ماده ۱۶ ؛ تسهیلات شهرستان، به ریاست فرماندار محترم شهرستان دهاقان مهندس علی جمشیدیان برگزار شد.

🔸علی جمشیدیان فرماندار محترم شهرستان دهاقان در جمع مسئولین اصناف و مرتبط درباره تسهیلات؛ برای تحقق شعار سال اشاره و ابراز امیدواری کردند: در سال ۱۴۰۲ که از سوی مقام معظم رهبری (مهار تورم ، رشد تولید) نام گذاری شده است و با همراهی و برنامه ریزی مناسب زمینه تحقق شعار سال را فراهم و اصناف و اتحادیه ها دولت را در مسیر مسائل اقتصادی یاری کنند تا شاهد رشد تولیدات در شهرستان باشیم.

🔸ایشان در ادامه نیز به تخصیص اعتبارات و تسهیلات اشاره نمودند و گفتند : با یاری دولت یازدهم ، تخصیص اعتبارات و تسهیلات نسبت به سال گذشته دوبرابر صورت پذیرفت.

 

🔸وی با اشاره بر لزوم اشتغال زایی جهت توسعه در بخش های روستایی و ایجاد فرصت های ویژه جهت کارآفرینی در بخش های مختلف تاکید کردند و گفتند: ما آمادگی لازم را داریم تا با ارائه تسهیلات هدفمند، زمینه تولیدات را در شهرستان بیشتر کنیم .

 

🔻شایان ذکر است در این جلسه برخی از رؤسا نقطه نظرات خود در زمینه های مختلف از جمله:
حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی و…اشاره نمودند.

 

🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یازده =