تلاش می‌کنیم به زودی کمبودهای نیروی انسانی دستگاه قضایی شهرستان دهاقان را در کمسیون نقل و انتقالات مطرح و نیروهای مورد نیاز را تأمین کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، حجت‌الاسلام جعفر قدیانی دادستان انتظامی قضات کشور ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان اظهار داشت: با توجه به بررسی‌ها و مستندات، دستگاه‌هایی اجرایی در شهرستان دهاقان از عملکرد دستگاه قضایی در این شهرستان رضایت دارند، تعامل و همدلی میان دستگاه قضایی و سیستم اجرایی قطعا موجب […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، حجت‌الاسلام جعفر قدیانی دادستان انتظامی قضات کشور ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان اظهار داشت: با توجه به بررسی‌ها و مستندات، دستگاه‌هایی اجرایی در شهرستان دهاقان از عملکرد دستگاه قضایی در این شهرستان رضایت دارند، تعامل و همدلی میان دستگاه قضایی و سیستم اجرایی قطعا موجب رضایت مردم خواهد شد.

وی با اشاره به دشمنی‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: علت این دشمنی‌ها این است که ما با قدرت پشت نظام و انقلاب خود ایستاده‌ایم، آن‌ها تمام ظرفیت خود را به کار گرفته‌اند که خللی در خدمت‌رسانی به مردم و پیشرفت کشور وارد کنند، امروزه جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در دنیا می‌درخشد.

 

قدیانی با بیان این‌که ما شیعیان همیشه در زمان برخورد با مشکلات سربلند بیرون آمده‌ایم گفت: همیشه باید در حال خدمت‌گذاری به مردم باشیم و تلاش کنیم تا ضعف‌های موجود در برخی موضوعات را رفع کنیم.

 

دادستان انتظامی قضات کشور با اشاره به مسأله کمبود قضات در شهرستان دهاقان گفت: تلاش می‌کنیم به زودی کمبودهای نیروی انسانی دستگاه قضایی شهرستان دهاقان را در کمسیون نقل و انتقالات مطرح و نیروهای مورد نیاز را تأمین کنیم.

وی همچنین با اشاره به ضرورت احداث ساختمان برای دادگستری شهرستان گفت: موضوع آغاز این پروژه را با ریاست قوه مطرح خواهیم کرد تا مساعدت‌های لازم در این خصوص انجام شود و شاهد آغاز عملیات احداث این پروژه باشیم.

علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان نیز در این جلسه با بیان این‌که مردم شهرستان دهاقان همیشه پای کار نظام و انقلاب اسلامی بوده‌اند گفت: حضور حماسی و انقلابی مردم در عرصه‌های مختلف و همراهی و همدلی با خدمت‌گذاران نظام، به خوبی گواه این مسأله است.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی‌های انجام شده و آمارهای موجود، توجه به موضوع ازدواج در این شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و خوشبختانه در بحث طلاق نیز آمار نگران کننده‌ای را نداریم و این باعث افتخار است.

جمشیدیان با اشاره به پتانسیل بسیار خوب دهاقان برای کشاورزی گفت: با توجه به فعالیت واحدهای گلخانه‌ای در سطح شهرستان، خوشبختانه مشکلی خاصی را در بحث بیکاری نداریم و اشتغال در جامعه کارگری به خوبی جریان دارد.

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این‌که تعامل و همدلی بازوی اجرایی شهرستان با سیستم قضایی در بالاترین حد ممکن قرار دارد گفت: دادگستری و دادستانی همکاری بسیار خوبی را در مواردی که نیاز است دارند و در خدمت به مردم از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده می‌شود.

وی با اشاره به نیازهای دستگاه قضایی در شهرستان دهاقان گفت: ساختمانی که هم اکنون در اختیار دادگستری است مربوط به شوراهای حل اختلاف است و ضرورت دارد هرچه سریع‌تر نسبت به آغاز پروژه ساختمان جدید دادگستری اقدام شود.

جمشیدیان با بیان این‌که دادستان و رئیس دادگستری در موضوعات مربوط به رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی شهرستان حمایت‌های خوبی را انجام می‌دهند گفت: با توجه ضعف نیروی انسانی در سیستم قضایی در بعضی از اوقات، به علت حجم بالای کار این عزیزان، امکان استفاده از ظرفیت دادگستری را نداریم و به همین جهت نیاز است برنامه‌ریزی لازم برای تزریق نیرو به دادگستری شهرستان انجام شود.

فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به نبود ساختمان برای پزشکی قانونی در شهرستان گفت: امید است مسؤولان قوه قضاییه، مساعدت‌های لازم را در این خصوص انجام دهند تا خدمت‌رسانی در مسائل مربوط به پزشکی قانونی به نحو مطلوب انجام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

 گزارش تصویری چهره به چهره روز گذشته، دوشنبه ۱ خرداد ماه۱۴۰۲-ملاقات عمومی-مردمی با  علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان برگزار گردید . علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری و به سایر مسئولین مربوطه ارجاع نمود. علاوه […]

۳ خرداد ۱۴۰۲

📌#علی_جمشیدیان در پیامی سوم خرداد سالروز فتح #خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و عموم مردم شهرستان #دهاقان تبریک گفت. 📝متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم فتوحات ما در میادین جنگ، از جمله آزادی خرمشهر با تقوا امکان پذیر شد. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) […]

۳ خرداد ۱۴۰۲

#علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان #دهاقان خبر داد: توسعه ۷۰ هکتاری ناحیه صنعتی جمبزه به تصویب شورای برنامه ریزی استان رسید. 🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان  

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

احمد وحیدی وزیر کشور عصر جمعه مورخ  ۱۴۰۲/۲/۲۹ در جمع فرمانداران استان اصفهان :  امسال باید مردم با احساس مثبتی پای صندوق‌های رأی بیایند که یکی از راه‌های آن ارائه خدمات خوب به مردم است. دکتر وحیدی وزیر کشور گفت: اقتصاد، سازندگی، امنیت، حل مسائل اجتماعی و… تنها با حضور مردم ممکن می شود.   […]

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =