تلاش می‌کنیم به زودی کمبودهای نیروی انسانی دستگاه قضایی شهرستان دهاقان را در کمسیون نقل و انتقالات مطرح و نیروهای مورد نیاز را تأمین کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، حجت‌الاسلام جعفر قدیانی دادستان انتظامی قضات کشور ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان اظهار داشت: با توجه به بررسی‌ها و مستندات، دستگاه‌هایی اجرایی در شهرستان دهاقان از عملکرد دستگاه قضایی در این شهرستان رضایت دارند، تعامل و همدلی میان دستگاه قضایی و سیستم اجرایی قطعا موجب […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، حجت‌الاسلام جعفر قدیانی دادستان انتظامی قضات کشور ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان اظهار داشت: با توجه به بررسی‌ها و مستندات، دستگاه‌هایی اجرایی در شهرستان دهاقان از عملکرد دستگاه قضایی در این شهرستان رضایت دارند، تعامل و همدلی میان دستگاه قضایی و سیستم اجرایی قطعا موجب رضایت مردم خواهد شد.

وی با اشاره به دشمنی‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: علت این دشمنی‌ها این است که ما با قدرت پشت نظام و انقلاب خود ایستاده‌ایم، آن‌ها تمام ظرفیت خود را به کار گرفته‌اند که خللی در خدمت‌رسانی به مردم و پیشرفت کشور وارد کنند، امروزه جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در دنیا می‌درخشد.

 

قدیانی با بیان این‌که ما شیعیان همیشه در زمان برخورد با مشکلات سربلند بیرون آمده‌ایم گفت: همیشه باید در حال خدمت‌گذاری به مردم باشیم و تلاش کنیم تا ضعف‌های موجود در برخی موضوعات را رفع کنیم.

 

دادستان انتظامی قضات کشور با اشاره به مسأله کمبود قضات در شهرستان دهاقان گفت: تلاش می‌کنیم به زودی کمبودهای نیروی انسانی دستگاه قضایی شهرستان دهاقان را در کمسیون نقل و انتقالات مطرح و نیروهای مورد نیاز را تأمین کنیم.

وی همچنین با اشاره به ضرورت احداث ساختمان برای دادگستری شهرستان گفت: موضوع آغاز این پروژه را با ریاست قوه مطرح خواهیم کرد تا مساعدت‌های لازم در این خصوص انجام شود و شاهد آغاز عملیات احداث این پروژه باشیم.

علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان نیز در این جلسه با بیان این‌که مردم شهرستان دهاقان همیشه پای کار نظام و انقلاب اسلامی بوده‌اند گفت: حضور حماسی و انقلابی مردم در عرصه‌های مختلف و همراهی و همدلی با خدمت‌گذاران نظام، به خوبی گواه این مسأله است.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی‌های انجام شده و آمارهای موجود، توجه به موضوع ازدواج در این شهرستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و خوشبختانه در بحث طلاق نیز آمار نگران کننده‌ای را نداریم و این باعث افتخار است.

جمشیدیان با اشاره به پتانسیل بسیار خوب دهاقان برای کشاورزی گفت: با توجه به فعالیت واحدهای گلخانه‌ای در سطح شهرستان، خوشبختانه مشکلی خاصی را در بحث بیکاری نداریم و اشتغال در جامعه کارگری به خوبی جریان دارد.

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این‌که تعامل و همدلی بازوی اجرایی شهرستان با سیستم قضایی در بالاترین حد ممکن قرار دارد گفت: دادگستری و دادستانی همکاری بسیار خوبی را در مواردی که نیاز است دارند و در خدمت به مردم از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده می‌شود.

وی با اشاره به نیازهای دستگاه قضایی در شهرستان دهاقان گفت: ساختمانی که هم اکنون در اختیار دادگستری است مربوط به شوراهای حل اختلاف است و ضرورت دارد هرچه سریع‌تر نسبت به آغاز پروژه ساختمان جدید دادگستری اقدام شود.

جمشیدیان با بیان این‌که دادستان و رئیس دادگستری در موضوعات مربوط به رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی شهرستان حمایت‌های خوبی را انجام می‌دهند گفت: با توجه ضعف نیروی انسانی در سیستم قضایی در بعضی از اوقات، به علت حجم بالای کار این عزیزان، امکان استفاده از ظرفیت دادگستری را نداریم و به همین جهت نیاز است برنامه‌ریزی لازم برای تزریق نیرو به دادگستری شهرستان انجام شود.

فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به نبود ساختمان برای پزشکی قانونی در شهرستان گفت: امید است مسؤولان قوه قضاییه، مساعدت‌های لازم را در این خصوص انجام دهند تا خدمت‌رسانی در مسائل مربوط به پزشکی قانونی به نحو مطلوب انجام شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان و محمدجعفر ورپشتی، فرماندار و بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهاقان در اولین روز سال ۱۴۰۲ به دیدار کارکنان ادارات خدمات رسان رفتند . در این دیدار که از ادارات خدمات رسان، بیمارستان، هلال‌احمر و ایستگاه کمپ مسافران نوروزی انجام پذیرفت، فرماندار و بخشدار بخش مرکزی ضمن تبریک […]

۱ فروردین ۱۴۰۲

با توجه به مشکلاتی که در تهیه گاز مایع برای شهروندان به وجود آمده بود، احمد رحمتی بیان داشت: طرح توزیع الکترونیک گاز مایع تکلیف قانونی است که مجلس محترم در قانون بودجه ۱۴۰۱بر عهده وزارت نفت (شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ) گذاشته ودر آینده نزدیک در سراسر ایران لازم الاجراست و تمامی واحد […]

۲۶ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، فعالان ورزشی و ورزشکاران سالن شهدا و کوثر شهر دهاقان در دیداری از اقدام فرمانداری برای نوسازی تجهیزات ورزشگاه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.   مهندس جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان، در این دیدار تاکید نمود، نگاه مجموعه فرمانداری شهرستان به حوزه ورزش همواره دغدغه مندانه بوده است؛ و […]

۲۶ اسفند ۱۴۰۱

  هر آن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد   نامیدن یک روز از روزهای سال به نام شهردار نشان دهنده اهمیت نقش شهردار در تبیین و تنظیم فرهنگ شهر نشینی ،اداره شهر و اجرای پروژه های عمرانی و شهر سازی برای توسعه و پیشرفت شهر است . […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پنج =