تلاش برای رفع مشکلات دانشگاهیان در سرلوحه کار فرمانداری قرار دارد

  معاون فرماندار شهرستان دهاقان: تلاش برای رفع مشکلات دانشگاهیان در سرلوحه کار فرمانداری قرار دارد به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان دهاقان به میزبانی دانشگاه آزاد و با حضور اعضای این کمیسیون و در محل سالن اجلاس کتابخانه مرکزی علامه طباطبایی برگزار شد. فردین سعیدی، […]

 

معاون فرماندار شهرستان دهاقان:

تلاش برای رفع مشکلات دانشگاهیان در سرلوحه کار فرمانداری قرار دارد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان دهاقان به میزبانی دانشگاه آزاد و با حضور اعضای این کمیسیون و در محل سالن اجلاس کتابخانه مرکزی علامه طباطبایی برگزار شد.

فردین سعیدی، معاون فرمانداری شهرستان در ابتدای این جلسه گفت: وظیفه کمیسیون دانشجویی شهرستان، بررسی مشکلات و معضلات دانشجویان و دانشگاه در سطح شهرستان است. مسائل مطروحه در حوزه‌های دانشجویی و دانشگاه‌ها باید در این کمیسیون طرح، پیگیری و حل شوند. فرمانداری مصمم است که با تلاش و جدیت هر چه بیشتر و با همکاری دیگر اعضای کمیسیون دانشجویی شهرستان، در راستای رفع مشکلات و معضلات دانشگاه، دانشگاهیان و دانشجویان گام بردارد و همواره تلاش در این خصوص را سرلوحه کار خود قرار داده است.

معاون فرماندار دهاقان در ادامه با اشاره به این موضوع که خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان و دانشجویان این خطه، یک وظیفه همگانی است افزود: از هیچ کوششی برای دسترسی بهتر دانش‌آموزان و دانشجویان به بسترهای مناسب علمی، پژوهشی و فرهنگی دریغ نمی‌نماییم، چرا که این عزیزان هستند که آینده ایران اسلامی را به بهترین نحو رقم خواهند زد.

 سعیدی در بخش دیگری از سخنان خود که به منظور ارائه گزارش مصوبات جلسه گذشته کمیسیون انجام شد، تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده توسط شهرداری شهر، یک دستگاه مینی‌بوس برای سرویس‌دهی به دانشجویان در مسیر دهاقان به دانشگاه اضافه شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه‌ی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. در این جلسه، دکتر سعیدی -معاونت فرمانداری شهرستان- با تاکید بر ضرورت امر به معروف و نهی از منکر، گفت: سابقه امر به معروف به خلقت و […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه ستاد استقبال ازمسافرین نوروزی با حضور معاونت فرمانداری شهرستان دهاقان، و سایر اعضا در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ برگزار گردید. در این جلسه نیز تصمیم هایی برای احداث ایستگاه نوروزی برای استقبال از مسافرین اتخاذ گردید.

۴ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، شورای اطلاع رسانی شهرستان دهاقان با حضور دکتر فردین سعیدی معاونت فرمانداری و نیروهای روابط عمومی دستگاه های شهرستان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ برگزار گردید.    

۸ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه شورای ترافیک شهرستان دهاقان به ریاست معاونت فرمانداری و دیگر اعضاء شورا به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.  

۲ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 5 =