صد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنعتی دهاقان الحاق شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ برگزار گردید. مهندس جمشیدیان در ابتدای این جلسه گفت: در حوزه اشتغال در گام اول در حوزه شهرک های صنعتی مصوبات بسیار خوبی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ برگزار گردید.

مهندس جمشیدیان در ابتدای این جلسه گفت: در حوزه اشتغال در گام اول در حوزه شهرک های صنعتی مصوبات بسیار خوبی به تصویب مسئولین شهرستان درآمد.
در گام دوم؛ پس‌ از شانزده سال رکود در سال ۱۴۰۱، اعتبار چهل و سه میلیارد تومان برای زیرساخت‌های شهرک صنعتی پوده جذب شد.
در گام سوم؛ هفتاد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنفی جمبزه دهاقان الحاق شد.
در گام چهارم؛ صد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنعتی دهاقان الحاق شد.

همچنین مهندس کرمی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان دهاقان در این جلسه گفت: در بخش صنعت صد شرکت صنعتی فعال در شهرک های صنعتی داریم که در حال توسعه می‌باشند و در این راستا از مدیرکل محترم درخواست داریم نمایندگی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان به اداره ارتقاء یابد.

وی افزود: کارگروه ستاد تسهیل که در شهرستان به‌صورت منظم و ماهانه برگزار می‌شود بسیاری از مشکلات ما را حل نموده است.
البته در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند یک نیروی توانمند در شهرستان می‌باشیم که این امر نیازمند نظر مساعد جناب مدیرکل می‌باشد.

در ادامه مهندس جمشیدیان افزود: دهاقان حدود بیست سال پیش تبدیل به شهرستان شده‌ است و باید ادارات خدمات خود را در شهرستان ارائه بدهند، به همین منظور لازم است نمایندگی اداره کار به اداره تبدیل شود.

شهرستان دهاقان در حوزه شهرک های صنعتی تا حد امکان همکاری خود را انجام داده و نیازمند نگاه ویژه مدیرکل به تخصیص وام و تسهیلات در این حوزه می‌باشد.

 

جناب آقای مداحی مدیرکل اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه گفت: بین توسعه و پیشرفت تفاوت وجود دارد. در توسعه فقط به افزایش حجم و کار نگاه می‌شود اما در پیشرفت، به آینده نگاه می‌شود. در اصل پیشرفت، یک توسعه متوازن، فکر شده و منطقی می‌باشد. براین مبنا نیاز است که کار گروه‌های اشتغال به موضوع پیشرفت بپردازند.

وی افزود: با توجه به اینکه در شهرستان دهاقان براساس داده‌های آماری درخواست تسهیلات از ما شده، اطمینان خاطر می‌دهیم این تسهیلات را توزیع می‌کنیم.ایشان در انتها تاکید کردند: توسعه‌ی تعاون زمانی اتفاق می‌افتد که افرادی با همکاری حوزه اشتغال، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و فنی و حرفه‌ای، به‌عنوان تسهیل‌گر پرورش داده شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

 گزارش تصویری چهره به چهره روز گذشته، دوشنبه ۱ خرداد ماه۱۴۰۲-ملاقات عمومی-مردمی با  علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان برگزار گردید . علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری و به سایر مسئولین مربوطه ارجاع نمود. علاوه […]

۳ خرداد ۱۴۰۲

📌#علی_جمشیدیان در پیامی سوم خرداد سالروز فتح #خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و عموم مردم شهرستان #دهاقان تبریک گفت. 📝متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم فتوحات ما در میادین جنگ، از جمله آزادی خرمشهر با تقوا امکان پذیر شد. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) […]

۳ خرداد ۱۴۰۲

#علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان #دهاقان خبر داد: توسعه ۷۰ هکتاری ناحیه صنعتی جمبزه به تصویب شورای برنامه ریزی استان رسید. 🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان  

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

احمد وحیدی وزیر کشور عصر جمعه مورخ  ۱۴۰۲/۲/۲۹ در جمع فرمانداران استان اصفهان :  امسال باید مردم با احساس مثبتی پای صندوق‌های رأی بیایند که یکی از راه‌های آن ارائه خدمات خوب به مردم است. دکتر وحیدی وزیر کشور گفت: اقتصاد، سازندگی، امنیت، حل مسائل اجتماعی و… تنها با حضور مردم ممکن می شود.   […]

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =