صد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنعتی دهاقان الحاق شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ برگزار گردید. مهندس جمشیدیان در ابتدای این جلسه گفت: در حوزه اشتغال در گام اول در حوزه شهرک های صنعتی مصوبات بسیار خوبی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ برگزار گردید.

مهندس جمشیدیان در ابتدای این جلسه گفت: در حوزه اشتغال در گام اول در حوزه شهرک های صنعتی مصوبات بسیار خوبی به تصویب مسئولین شهرستان درآمد.
در گام دوم؛ پس‌ از شانزده سال رکود در سال ۱۴۰۱، اعتبار چهل و سه میلیارد تومان برای زیرساخت‌های شهرک صنعتی پوده جذب شد.
در گام سوم؛ هفتاد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنفی جمبزه دهاقان الحاق شد.
در گام چهارم؛ صد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنعتی دهاقان الحاق شد.

همچنین مهندس کرمی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان دهاقان در این جلسه گفت: در بخش صنعت صد شرکت صنعتی فعال در شهرک های صنعتی داریم که در حال توسعه می‌باشند و در این راستا از مدیرکل محترم درخواست داریم نمایندگی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان به اداره ارتقاء یابد.

وی افزود: کارگروه ستاد تسهیل که در شهرستان به‌صورت منظم و ماهانه برگزار می‌شود بسیاری از مشکلات ما را حل نموده است.
البته در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند یک نیروی توانمند در شهرستان می‌باشیم که این امر نیازمند نظر مساعد جناب مدیرکل می‌باشد.

در ادامه مهندس جمشیدیان افزود: دهاقان حدود بیست سال پیش تبدیل به شهرستان شده‌ است و باید ادارات خدمات خود را در شهرستان ارائه بدهند، به همین منظور لازم است نمایندگی اداره کار به اداره تبدیل شود.

شهرستان دهاقان در حوزه شهرک های صنعتی تا حد امکان همکاری خود را انجام داده و نیازمند نگاه ویژه مدیرکل به تخصیص وام و تسهیلات در این حوزه می‌باشد.

 

جناب آقای مداحی مدیرکل اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه گفت: بین توسعه و پیشرفت تفاوت وجود دارد. در توسعه فقط به افزایش حجم و کار نگاه می‌شود اما در پیشرفت، به آینده نگاه می‌شود. در اصل پیشرفت، یک توسعه متوازن، فکر شده و منطقی می‌باشد. براین مبنا نیاز است که کار گروه‌های اشتغال به موضوع پیشرفت بپردازند.

وی افزود: با توجه به اینکه در شهرستان دهاقان براساس داده‌های آماری درخواست تسهیلات از ما شده، اطمینان خاطر می‌دهیم این تسهیلات را توزیع می‌کنیم.ایشان در انتها تاکید کردند: توسعه‌ی تعاون زمانی اتفاق می‌افتد که افرادی با همکاری حوزه اشتغال، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و فنی و حرفه‌ای، به‌عنوان تسهیل‌گر پرورش داده شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان و محمدجعفر ورپشتی، فرماندار و بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهاقان در اولین روز سال ۱۴۰۲ به دیدار کارکنان ادارات خدمات رسان رفتند . در این دیدار که از ادارات خدمات رسان، بیمارستان، هلال‌احمر و ایستگاه کمپ مسافران نوروزی انجام پذیرفت، فرماندار و بخشدار بخش مرکزی ضمن تبریک […]

۱ فروردین ۱۴۰۲

با توجه به مشکلاتی که در تهیه گاز مایع برای شهروندان به وجود آمده بود، احمد رحمتی بیان داشت: طرح توزیع الکترونیک گاز مایع تکلیف قانونی است که مجلس محترم در قانون بودجه ۱۴۰۱بر عهده وزارت نفت (شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ) گذاشته ودر آینده نزدیک در سراسر ایران لازم الاجراست و تمامی واحد […]

۲۶ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، فعالان ورزشی و ورزشکاران سالن شهدا و کوثر شهر دهاقان در دیداری از اقدام فرمانداری برای نوسازی تجهیزات ورزشگاه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.   مهندس جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان، در این دیدار تاکید نمود، نگاه مجموعه فرمانداری شهرستان به حوزه ورزش همواره دغدغه مندانه بوده است؛ و […]

۲۶ اسفند ۱۴۰۱

  هر آن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد   نامیدن یک روز از روزهای سال به نام شهردار نشان دهنده اهمیت نقش شهردار در تبیین و تنظیم فرهنگ شهر نشینی ،اداره شهر و اجرای پروژه های عمرانی و شهر سازی برای توسعه و پیشرفت شهر است . […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =