صد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنعتی دهاقان الحاق شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ برگزار گردید. مهندس جمشیدیان در ابتدای این جلسه گفت: در حوزه اشتغال در گام اول در حوزه شهرک های صنعتی مصوبات بسیار خوبی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان دهاقان در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ برگزار گردید.

مهندس جمشیدیان در ابتدای این جلسه گفت: در حوزه اشتغال در گام اول در حوزه شهرک های صنعتی مصوبات بسیار خوبی به تصویب مسئولین شهرستان درآمد.
در گام دوم؛ پس‌ از شانزده سال رکود در سال ۱۴۰۱، اعتبار چهل و سه میلیارد تومان برای زیرساخت‌های شهرک صنعتی پوده جذب شد.
در گام سوم؛ هفتاد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنفی جمبزه دهاقان الحاق شد.
در گام چهارم؛ صد هکتار به ناحیه صنعتی شهرک صنعتی دهاقان الحاق شد.

همچنین مهندس کرمی رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان دهاقان در این جلسه گفت: در بخش صنعت صد شرکت صنعتی فعال در شهرک های صنعتی داریم که در حال توسعه می‌باشند و در این راستا از مدیرکل محترم درخواست داریم نمایندگی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان به اداره ارتقاء یابد.

وی افزود: کارگروه ستاد تسهیل که در شهرستان به‌صورت منظم و ماهانه برگزار می‌شود بسیاری از مشکلات ما را حل نموده است.
البته در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند یک نیروی توانمند در شهرستان می‌باشیم که این امر نیازمند نظر مساعد جناب مدیرکل می‌باشد.

در ادامه مهندس جمشیدیان افزود: دهاقان حدود بیست سال پیش تبدیل به شهرستان شده‌ است و باید ادارات خدمات خود را در شهرستان ارائه بدهند، به همین منظور لازم است نمایندگی اداره کار به اداره تبدیل شود.

شهرستان دهاقان در حوزه شهرک های صنعتی تا حد امکان همکاری خود را انجام داده و نیازمند نگاه ویژه مدیرکل به تخصیص وام و تسهیلات در این حوزه می‌باشد.

 

جناب آقای مداحی مدیرکل اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه گفت: بین توسعه و پیشرفت تفاوت وجود دارد. در توسعه فقط به افزایش حجم و کار نگاه می‌شود اما در پیشرفت، به آینده نگاه می‌شود. در اصل پیشرفت، یک توسعه متوازن، فکر شده و منطقی می‌باشد. براین مبنا نیاز است که کار گروه‌های اشتغال به موضوع پیشرفت بپردازند.

وی افزود: با توجه به اینکه در شهرستان دهاقان براساس داده‌های آماری درخواست تسهیلات از ما شده، اطمینان خاطر می‌دهیم این تسهیلات را توزیع می‌کنیم.ایشان در انتها تاکید کردند: توسعه‌ی تعاون زمانی اتفاق می‌افتد که افرادی با همکاری حوزه اشتغال، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و فنی و حرفه‌ای، به‌عنوان تسهیل‌گر پرورش داده شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

🔹پیام تبریک فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت هفته وحدت 📝به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان، در پیام علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم رهبر معظم انقلاب: “آنچه که امروز من بر روی آن تکیه میکنم، که یکی از وظایف بزرگ و درجه‌ی اول ما مسلمان‌ها است، مسئله‌ی اتحاد و وحدت […]

۸ مهر ۱۴۰۲

📸گزارش تصویری تقدیر فرماندار شهرستان دهاقان از آتش نشانان شهر گلشن به مناسبت هفته آتش نشان 🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ علی جمشیدیان فرماندار دهاقان به‌مناسبت روز” آتش نشانی و ایمنی” به همراه فرخ معاون فرماندار، با حضور شهردار ، فرمانده سپاه و جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان؛ در واحد آتش نشانی شهرداری شهر گلشن […]

۸ مهر ۱۴۰۲

🔹نماینده عالی دولت در شهرستان دهاقان با صدور پیامی روز آتش نشان و ایمنی را به آتش نشانان تبریک گفت. 🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان، در متن پیام علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان آمده است: هفتم مهرماه به عنوان روز « آتش نشانی و ایمنی» نماد فرشتگان نجات است که ققنوس وار با عزمی […]

۸ مهر ۱۴۰۲

📸گزارش تصویری همایش پیشکسوتان،رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس روستای قمیشلو دهاقان 🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهاقان؛ مراسم یاد و خاطره شهدا روستای قمیشلو از توابع شهرستان دهاقان با حضور خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس؛ با حضور محمد جعفر ورپشتی بخشدار مرکزی و بسیجیان پایگاه برادران و خواهران در این روستا برگزار شد. […]

۸ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =