بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۴ طرح عمرانی و صنعتی در دهاقان اصفهان شروع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۴ طرح عمرانی و صنعتی در دهاقان اصفهان شروع شد. مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی و صنعتی با ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار روز پنجشنبه در شهرک‌های صنعتی دهاقان و پوده شروع شد. رسول […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۴ طرح عمرانی و صنعتی در دهاقان اصفهان شروع شد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی و صنعتی با ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار روز پنجشنبه در شهرک‌های صنعتی دهاقان و پوده شروع شد.

رسول سواری روز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از این طرح‌ها در شهرک صنعتی دهاقان، افزود: این طرح ها شامل بهره برداری از پروژه های شبکه ۲۰ کیلوولت و روشنایی شهرک صنعتی دهاقان با ۳۰ میلیارد ریال هزینه و شبکه روشنایی شهرک صنعتی پوده با هزینه ۱۰ میلیارد ریال است.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی طرح شبکه توزیع آب، خط انتقال آب و مخزن هزار متر مکعبی زمینی شهرک صنعتی پوده نیز با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال آغاز و مقرر شد که در مدت هشت ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.  

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان همچنین گفت: عملیات اجرایی ساختمان نگهبانی و محوطه سازی شهرک صنعتی پوده نیز با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال آغاز و مقرر شد که در مدت ۶ ماه تکمیل شود و به بهره برداری برسد.  

وی با گرامیداشت  ۲۵ آبان بعنوان روز حماسه و ایثار اصفهان گفت: شرکت شهرک های صنعتی مولود انقلاب و در دهه ۶۰ تاسیس شده است و از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود.

سواری با بیان اینکه ۸۰ شهرک و ناحیه صنعتی در استان اصفهان ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: قرارداد واگذاری زمین به ۱۲ هزار واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان اصفهان انجام شده و این واحدها به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه سه شهرک و ناحیه صنعتی در شهرستان دهاقان ایجاد شده است، افزود: تسهیلات خوبی برای کمک به واحدهای صنعتی در کارگروه رونق تولید ارائه شده است و شرکت شهرک‌های صنعتی استان هم هر گونه کمکی و همکاری را در راستای آبرسانی و برق‌رسانی برای فعالیت بهتر واحدهای صنعتی به آنها ارائه خواهد داد.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

 گزارش تصویری چهره به چهره روز گذشته، دوشنبه ۱ خرداد ماه۱۴۰۲-ملاقات عمومی-مردمی با  علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان برگزار گردید . علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان روز دوشنبه به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن پاسخگویی به مطالبات مطرح شده، موارد را جهت پیگیری و به سایر مسئولین مربوطه ارجاع نمود. علاوه […]

۳ خرداد ۱۴۰۲

📌#علی_جمشیدیان در پیامی سوم خرداد سالروز فتح #خرمشهر را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و عموم مردم شهرستان #دهاقان تبریک گفت. 📝متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم فتوحات ما در میادین جنگ، از جمله آزادی خرمشهر با تقوا امکان پذیر شد. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) […]

۳ خرداد ۱۴۰۲

#علی_جمشیدیان فرماندار شهرستان #دهاقان خبر داد: توسعه ۷۰ هکتاری ناحیه صنعتی جمبزه به تصویب شورای برنامه ریزی استان رسید. 🌐 روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان  

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

📌 جلسه ستاد برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی پیش رو در شهرستان دهاقان با حضور اعضای محترم ستاد برگزار شد. 🔸سعیدی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع و متناسب با هفته کرامت اظهار داشت: باید محوریت برنامه های در دست اقدام  پیرامون عفاف و حجاب باشد و نسبت به تقدیر و تشکر از […]

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =