بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۴ طرح عمرانی و صنعتی در دهاقان اصفهان شروع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۴ طرح عمرانی و صنعتی در دهاقان اصفهان شروع شد. مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی و صنعتی با ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار روز پنجشنبه در شهرک‌های صنعتی دهاقان و پوده شروع شد. رسول […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۴ طرح عمرانی و صنعتی در دهاقان اصفهان شروع شد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی و صنعتی با ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار روز پنجشنبه در شهرک‌های صنعتی دهاقان و پوده شروع شد.

رسول سواری روز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از این طرح‌ها در شهرک صنعتی دهاقان، افزود: این طرح ها شامل بهره برداری از پروژه های شبکه ۲۰ کیلوولت و روشنایی شهرک صنعتی دهاقان با ۳۰ میلیارد ریال هزینه و شبکه روشنایی شهرک صنعتی پوده با هزینه ۱۰ میلیارد ریال است.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی طرح شبکه توزیع آب، خط انتقال آب و مخزن هزار متر مکعبی زمینی شهرک صنعتی پوده نیز با هزینه ۱۲۰ میلیارد ریال آغاز و مقرر شد که در مدت هشت ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.  

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان همچنین گفت: عملیات اجرایی ساختمان نگهبانی و محوطه سازی شهرک صنعتی پوده نیز با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال آغاز و مقرر شد که در مدت ۶ ماه تکمیل شود و به بهره برداری برسد.  

وی با گرامیداشت  ۲۵ آبان بعنوان روز حماسه و ایثار اصفهان گفت: شرکت شهرک های صنعتی مولود انقلاب و در دهه ۶۰ تاسیس شده است و از دستاوردهای بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شود.

سواری با بیان اینکه ۸۰ شهرک و ناحیه صنعتی در استان اصفهان ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: قرارداد واگذاری زمین به ۱۲ هزار واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان اصفهان انجام شده و این واحدها به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه سه شهرک و ناحیه صنعتی در شهرستان دهاقان ایجاد شده است، افزود: تسهیلات خوبی برای کمک به واحدهای صنعتی در کارگروه رونق تولید ارائه شده است و شرکت شهرک‌های صنعتی استان هم هر گونه کمکی و همکاری را در راستای آبرسانی و برق‌رسانی برای فعالیت بهتر واحدهای صنعتی به آنها ارائه خواهد داد.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت روز معلولین به شرح زیل می‌باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم ۱۲ آذر، روز جهانی معلولین نامگذاری شده و هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف؛ و افزایش آگاهی هایی بوده‌ است که می‌بایست […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در شورای اداری آذر ماه شهرستان دهاقان رئیس جدید پنج ارگان معارفه گردید .   سرپرست جدید آموزش و پرورش علیرضا قاسمیان معارفه گردید و از زحمات رجب فرمندیان تقدیر شد . رئیس جدید اداره آب‌منطقه‌ای رضا قدیری معارفه گردید واز زحمات حجت حاج‌حسنی تقدیر شد . رئیس جدید […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: طرح‌ پنجشنبه‌های پیگیری که به همت واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاز شده است، مسائل و مشکلاتی که منعکس می‌شود را ضمن تهیه گزارش مردمی، تا مرحله حل مشکل پیگیری‌ می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان با حضور در بیمارستان در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت نمود . در این راستا کلیپ تهیه شده به مناسب روز پرستار از پرستاران بیمارستان دهاقان منتشر می‌گردد :

۱۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *