استاندار اصفهان بر پیگیری مصوبات سفرهای شهرستانی تا به انجام رسیدن یکایک آن تاکید کرد

دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در نشست مشترک شورای اداری استان و شهرستان دهاقان بر به انجام رسیدن مصوبات سفرهای شهرستانی تاکید کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان عصر امروز ۲۳ تیرماه در جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان دهاقان ضمن تبریک […]

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان عصر امروز ۲۳ تیرماه در جلسه شورای اداری مشترک استان و شهرستان دهاقان ضمن تبریک دهه ولایت و امامت اظهار داشت: در سفرهای شهرستانی ضمن بررسی مشکلات به صورت میدانی، تا پایان سفر راهکار‌ حل موضوع و گره گشایی از مردم را خواهیم داشت.
وی ادامه داد: امروز خدمت مردم خوب دهاقان بودیم که میزبانی خوبی داشتند و تلاش خوبی انجام شد تا این سفر موجب خیر و برکت در شهرستان و رفع موانع و مشکلات و همچنین محرومیت‌زدایی شود.
وی با بیان این‌که خدمت به مردم باید در اولویت تمام مسئولین قرار گیرد گفت: هر دولت در حد توان خدماتی را انجام می‌دهد و ضرورت دارد همه کارگزاران نظام برای خدمت به مردم اهتمام جدی داشته باشند.
استاندار اصفهان ادامه داد: مصوبات خوبی را در حوزه‌های مختلف داشته‌ایم، مدیران پیگیری لازم را انجام دهند تا سریع‌تر موارد پیگیری و اجرا شود، مدیران استانی نسبت به انجام تعهدات خود حتما پایبند باشند.
وی با تأکید بر ضرورت ارتباط مستمر مسؤولان با مردم گفت: هماهنگی و اقناع لازم را در اقدامات انجام دهید تا مردم نیز در کنار شما در انجام امور همکاری کنند.
مرتضوی همچنین با بیان این‌که‌ دشمن تلاش می کند امید را در بین مردم کم کند گفت: در این راستا کمترین مساله بزرگ نمایی می‌شود و به عنوان ضعف برای نظام نمایش می‌دهند.
استاندار اصفهان گفت: انقلاب اسلامی ایران گوهری ارزشمند است و باید در جهت حفظ و اقتدار روز افزون آن تلاش کنیم، در شرایط فعلی که ایجاد شده است جهاد تببین مهم و حیاتی است و بدین جهت باید به میان مردم رفت و دستاوردهای دولت و نظام را برای مردم بازگو کرد.
وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی همواره همراه مردم بوده است و انتخاباتی که برگزار می‌شود واقعی ترین انتخابات است.
مرتضوی همچنین باتأکید بر ضرورت همدلی بین همه مسئولان گفت: همه کارگزاران باید نسبت به وحدت میان همدیگر توجه جدی داشته باشند، تنها هدف همه مسؤولان باید خدمت صادقانه به مردم باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲۰ تیر ۱۴۰۲

کاروان خدمت |یازدهمین سفر شهرستانی دولت مردمی در شهرستان دهاقان

۱۸ آبان ۱۴۰۱

گزارش تلویزیونی| کاروان خدمت | شهرستان دهاقان

۱۸ آبان ۱۴۰۱

مستند| کاروان خدمت شهرستان دهاقان https://www.aparat.com/v/7aIsF

۱۸ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =