جلسه پدافند غیر عامل شهرستان دهاقان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه پدافند غیر عامل با حضور فرماندار محترم، معاونت فرمانداری و بخشدار بخش مرکزی و دیگر اعضاء برگزار گردید . مهندس جمشیدیان با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار داشت : کمترین آسیبب در اغتشاشات اخیر مربوط به استان اصفهان بود است که این مسئله را مدیون تدابیر اتخاذ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه پدافند غیر عامل با حضور فرماندار محترم، معاونت فرمانداری و بخشدار بخش مرکزی و دیگر اعضاء برگزار گردید .

مهندس جمشیدیان با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار داشت : کمترین آسیبب در اغتشاشات اخیر مربوط به استان اصفهان بود است که این مسئله را مدیون تدابیر اتخاذ شده در شورای تامین استان هستیم.

وی ادامه داد: روسای ادارات باید در مورد حفاظت فیزیکی اداره خود پاسخگو باشند.

 

مهندس جمشیدیان با اشاره به اینکه اشتغال شهرستان متمرکز بر فعالیت های کشاورزی است، گفت: باید در راستای پدافند غیر عامل به فکر فعالیت جایگزین و علی الخصوص فعالیت های صنعتی پرداخته شود .

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان اینکه: شهرک های صنعتی شهرستان دهاقان در حال تحول اساسی هستند، ادامه داد

افزایش ۷۰ درصدی اراضی ناحیه صنعتی جمبزه،
خلع ید افراد سود جوی مالک زمین در نواحی صنعتی،

الحاق ۱۰۰ هکتاری در شهرک صنعتی دهاقان،

از جمله اقداماتی می‌باشد که در این راستا صورت گرفته است .

 در پایان مهندس جمشیدیان به ادارات تاکید نمود به هیچ عنوان نباید ارسال پاسخ استعلام های ارسال شده برای ادارات بیش از دو هفته طول بکشد، گاهی دیده شده که پاسخ استعلام بیش از ۵ ماه ارسال نشده است که با این ادارات به شدت برخورد می‌شود.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =