نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستحکم‌ ایستاده و روز به روز در حال قدرت‌مندتر شدن است و در این مسیر جهاد تبیین به‌عنوان وظیفه همگانی و واجب عینی مطرح می‌شود.

علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان در این شهرستان با بیان اینکه روز ۱۳ آبان روز شکست هیمنه پوشالی آمریکای جنایت‌کار است، اظهار داشت: اولین مناسبت ۱۳ آبان تبعید حضرت امام خمینی(ره)  به خاطر سخنرانی علیه قانون ننگین و خفت‌بار کاپیتولاسیون در سال ۴۳ است، این قانون بر این پایه بود […]

علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان در این شهرستان با بیان اینکه روز ۱۳ آبان روز شکست هیمنه پوشالی آمریکای جنایت‌کار است، اظهار داشت: اولین مناسبت ۱۳ آبان تبعید حضرت امام خمینی(ره)  به خاطر سخنرانی علیه قانون ننگین و خفت‌بار کاپیتولاسیون در سال ۴۳ است، این قانون بر این پایه بود که هیچ شخصی حق برخورد با جنایات ۶٠ هزار آمریکایی که در آن زمان در کشور بودند را نداشت. 

 

وی با بیان اینکه مناسبت دوم این روز به خاک و خون کشیدن دانشجویان و دانش‌آموزان  انقلابی در سال ۵۷ بود که در سالروز تبعید امام راحل  تعداد زیادی از این افراد را به شهادت رساندند، افزود: همچنین در سال ۵۸ لانه جاسوسی آمریکا توسط انقلابیون  تسخیر و اسناد دشمنی آن‌ها کشف و ضبط شد. 

 

جمشیدیان با بیان اینکه از  ۱۳ آبان به‌عنوان انقلاب یاد می‌شود گفت: با انقلاب اسلامی رژیم پهلوی که دست نشانده  آمریکا بود حذف شد و در ۱۳ آبان نیز خود آمریکا از کشورمان حذف شد. 

 

فرماندار شهرستان دهاقان با تأکید بر اینکه وقایع اخیر نباید مردم را نگران کند، تصریح کرد: خداوند صحرای طبس و امام زمان (عج)  پشتیبان این نظام مقدس و مردم هستند. 

 

وی با بیان اینکه پیشکسوتان باید شرایط و وقایع نظام گذشته را برای جوانان و نوجوانان امروزی تببین کنند تا متوجه شوند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه قابل قیاس با آن زمان نیست، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران هم‌اکنون الگو و سر مشق بسیاری از جوامع است و در این راستا مسیر حرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دستور کار قرار داده‌اند. 

 

جمشیدیان در پایان تأکید کرد:  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستحکم‌ ایستاده و روز به روز در حال قدرت‌مندتر شدن است و در این مسیر جهاد تبیین به‌عنوان وظیفه همگانی و واجب عینی مطرح می‌شود.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت روز معلولین به شرح زیل می‌باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم ۱۲ آذر، روز جهانی معلولین نامگذاری شده و هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف؛ و افزایش آگاهی هایی بوده‌ است که می‌بایست […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در شورای اداری آذر ماه شهرستان دهاقان رئیس جدید پنج ارگان معارفه گردید .   سرپرست جدید آموزش و پرورش علیرضا قاسمیان معارفه گردید و از زحمات رجب فرمندیان تقدیر شد . رئیس جدید اداره آب‌منطقه‌ای رضا قدیری معارفه گردید واز زحمات حجت حاج‌حسنی تقدیر شد . رئیس جدید […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: طرح‌ پنجشنبه‌های پیگیری که به همت واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاز شده است، مسائل و مشکلاتی که منعکس می‌شود را ضمن تهیه گزارش مردمی، تا مرحله حل مشکل پیگیری‌ می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان با حضور در بیمارستان در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت نمود . در این راستا کلیپ تهیه شده به مناسب روز پرستار از پرستاران بیمارستان دهاقان منتشر می‌گردد :

۱۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *