دهاقان میزبان مدیرکل گمرک استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مدیر کل گمرک صبح روز شنبه  مورخ ۱۴ آبان ۱۴۰۱ راهی دهاقان شد. در جلسه ای که پس از سه بازدید میدانی از گلخانه ها و یکی از سورتینگ های شهرستان دهاقان انجام پذیرفت، رسول کوهستانی مدیر کل گمرک اصفهان اظهار داشت: شهرستان دهاقان با وجود ۳۰۰ هکتار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مدیر کل گمرک صبح روز شنبه  مورخ ۱۴ آبان ۱۴۰۱ راهی دهاقان شد.

در جلسه ای که پس از سه بازدید میدانی از گلخانه ها و یکی از سورتینگ های شهرستان دهاقان انجام پذیرفت، رسول کوهستانی مدیر کل گمرک اصفهان اظهار داشت: شهرستان دهاقان با وجود ۳۰۰ هکتار گلخانه، نقش چشمگیری در صادرات دارد، وی افزود: استان اصفهان هیچ محدودیتی برای واردات و صادرات ندارد.

 

وی عنوان کرد: ۳۷ انبار اختصاصی در این زمینه در اصفهان وجود دارد که گرچه زحمات زیادی به همراه دارد اما برای تولید کننده منفعت دارد.

کوهستانی تصریح کرد: محصولات تولید شده در استان اصفهان در رتبه پنج صادرات کل کشور قرار دارد، چدن و آهن استان اصفهان سهم ۴۰ درصدی صادرات و محصولات لبنی سهم هشت درصدی دارد اما برخی محصولات استان از جمله محصولات کشاورزی به دیگر استان‌ها صادر می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه گلخانه‌داران دهاقانی باید کارت بازرگانی دریافت کنند، گفت: وجود تعاونی گلخانه‌داران در شهرستان دهاقان مزیت است اما همه گلخانه‌داران دهاقانی باید کارت تعاون و بازرگانی نیز دریافت نمایند تا از مزایای آن بهره‌مند شوند و از ارز حاصل از صادرات هم استفاده کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، لیست ادارات مستقر در میز خدمت نماز جمعه منتشر میگردد.   برای دریافت لیست اینجا کلیک کنید .

۹ بهمن ۱۴۰۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دهاقان همزمان با پایش وضعیت زیست محیطی فعالیت تعدادی از واحدهای صنعتی و معدنی مشاهده یک مورد ایجاد و انتشارآلودگی هوا با آتش سوزی ضایعات و لاستیک خودرو حوالی شهرک صنعتی دهاقان که اقدام فوری به اطفاء آتش سوزی ضمن رهنمود و تذکر شفاهی انجام گردید.  

۹ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی ایام دهه فجر در محل شهرستان دهاقان با حضور دستگاه های متولی  در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۶برگزار گردید . مهندس جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان ، در این جلسه بیان نمود که برخی ادارات باید توجه کنند که تکریم ارباب رجوع را به بهترین شکل انجام دهند و رؤسای […]

۸ بهمن ۱۴۰۱

جلسه تعامل و همدلی با فعالان حوزه گردشگری شهرستان دهاقان  

۸ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =