دستگاه‌های متولی برنامه راهبردی در حوزه جمعیت و تعالی خانواده ارائه دهند

علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان دهاقان ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی این شهرستان با تبریک فرارسیدن ۱۳ آبان ماه اظهار کرد: امسال در این روز، مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه نمایش اقتدار خواهند داشت و بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.  وی با تقدیر […]

علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان دهاقان ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی این شهرستان با تبریک فرارسیدن ۱۳ آبان ماه اظهار کرد: امسال در این روز، مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه نمایش اقتدار خواهند داشت و بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد. 

وی با تقدیر از همت اعضای شورای هماهنگی وقایع حیاتی شهرستان دهاقان و پیگیری وظایف سازمانی گفت: موضوع جمعیت یکی از سیاست‌های بسیار مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و شاهد هستیم که پس از انقلاب اقدامات بسیار خوبی برای افزایش و بقای جمعیت انجام شده است. 

جمشیدیان با اشاره به نقش بسیار مهم و حیاتی ثبت احوال گفت:  اطلاعات اولیه‌ای که این سازمان در اختیار مدیریت کلان کشور قرار می‌دهد، در راستای برنامه‌ریزی و ارائه خدمات و امکانات در کشور بسیار راه‌گشا است. 

فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به وضعیت اداره ثبت احوال شهرستان دهاقان بیان کرد:  عملکرد این اداره با وجود مشکلات و محدودیت‌ در نیروی انسانی، بسیار خوب و قابل تحسین است به نحوی که در مدتی که بنده در خدمت مردم شهرستان بوده‌ام هیچ‌گونه نارضایتی و شکایتی از این اداره نداشته‌ایم. 

وی با اشاره به تأکید رئیس جمهور بر موضوع جوانی جمعیت گفت: تمامی دستگاه‌هایی که در موضوع جمعیت وظیفه‌ای دارند باید برنامه‌ شش‌ماهه خود را در راستای انجام اقدامات تربیتی، ارشادی و عملیاتی اعلام کنند و تمامی تلاش خود را برای ترغیب افراد به افزایش جمعیت  انجام دهند. 

جمشیدیان خطاب به مدیرکل ثبت احوال استان عنوان کرد: ضرورت دارد نگاه‌ ویژه‌ای به اداره ثبت احوال شهرستان داشته‌ باشید و موضوع رفع مشکل نیروی انسانی این اداره را در دستور کار قرار دهید، کمک به این اداره از تملک دارایی‌های شهرستان نیز انجام خواهد شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مراسم غبار روبی گلزار شهدای شهرستان دهاقان با حضور فرماندار و  بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در روز پنج شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ برگزار گردید.      

۵ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، متن پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت آغاز هفته بسیج به شرح زیر است :   بسم الله الرحمن الرحیم امام خمینی (ره): بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج […]

۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت و امنیت غذایی شهرستان دهاقان مورخ ۱ آذر ۱۴۰۱ با حضور معاون فرماندار شهرستان دهاقان، برگزار گردید. در این کارگروه اعضا به اهمیت و الزامات موارد بهداشتی کشتارگاه دام شهر دهاقان پرداختند .   لازم به ذکر است علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان تاکید […]

۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، آئین بهره برداری از زمین والیبال ساحلی با حضور مهندس جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۱ برگزار گردید. در این آئین فرماندار شهرستان دهاقان، با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با مردم اصفهان سلام ایشان را به اهالی شهرستان دهاقان ابلاغ نمود. در ادامه […]

۳۰ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *