دستگاه‌های متولی برنامه راهبردی در حوزه جمعیت و تعالی خانواده ارائه دهند

علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان دهاقان ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی این شهرستان با تبریک فرارسیدن ۱۳ آبان ماه اظهار کرد: امسال در این روز، مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه نمایش اقتدار خواهند داشت و بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.  وی با تقدیر […]

علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان دهاقان ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی این شهرستان با تبریک فرارسیدن ۱۳ آبان ماه اظهار کرد: امسال در این روز، مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه نمایش اقتدار خواهند داشت و بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد. 

وی با تقدیر از همت اعضای شورای هماهنگی وقایع حیاتی شهرستان دهاقان و پیگیری وظایف سازمانی گفت: موضوع جمعیت یکی از سیاست‌های بسیار مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و شاهد هستیم که پس از انقلاب اقدامات بسیار خوبی برای افزایش و بقای جمعیت انجام شده است. 

جمشیدیان با اشاره به نقش بسیار مهم و حیاتی ثبت احوال گفت:  اطلاعات اولیه‌ای که این سازمان در اختیار مدیریت کلان کشور قرار می‌دهد، در راستای برنامه‌ریزی و ارائه خدمات و امکانات در کشور بسیار راه‌گشا است. 

فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به وضعیت اداره ثبت احوال شهرستان دهاقان بیان کرد:  عملکرد این اداره با وجود مشکلات و محدودیت‌ در نیروی انسانی، بسیار خوب و قابل تحسین است به نحوی که در مدتی که بنده در خدمت مردم شهرستان بوده‌ام هیچ‌گونه نارضایتی و شکایتی از این اداره نداشته‌ایم. 

وی با اشاره به تأکید رئیس جمهور بر موضوع جوانی جمعیت گفت: تمامی دستگاه‌هایی که در موضوع جمعیت وظیفه‌ای دارند باید برنامه‌ شش‌ماهه خود را در راستای انجام اقدامات تربیتی، ارشادی و عملیاتی اعلام کنند و تمامی تلاش خود را برای ترغیب افراد به افزایش جمعیت  انجام دهند. 

جمشیدیان خطاب به مدیرکل ثبت احوال استان عنوان کرد: ضرورت دارد نگاه‌ ویژه‌ای به اداره ثبت احوال شهرستان داشته‌ باشید و موضوع رفع مشکل نیروی انسانی این اداره را در دستور کار قرار دهید، کمک به این اداره از تملک دارایی‌های شهرستان نیز انجام خواهد شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =