آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مرتضی عمومهدی جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان(عج)  استان اصفهان بعد از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با بیان اینکه مأموریت تخصصی سپاه، پاسداری از انقلاب است و سپاه باید با تمام وجود خود را مأمور به انجام تکلیفش بداند، اظهار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مرتضی عمومهدی جانشین سپاه حضرت صاحب الزمان(عج)  استان اصفهان بعد از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با بیان اینکه مأموریت تخصصی سپاه، پاسداری از انقلاب است و سپاه باید با تمام وجود خود را مأمور به انجام تکلیفش بداند، اظهار داشت: در آستانه فرارسیدن هفته نیروی انتظامی قرار داریم، در روزهای گذشته دشمنان سعی بر تخریب تلاش‌گران عرصه نظم و امنیت داشته‌اند.

وی با بیان اینکه در مقابل اقدامات دشمن نباید عقب‌نشینی کرد و باید به صورت قاطع با اخلال‌گران نظم و امنیت برخورد شود، افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید خدمت‌گذار  خوبی برای مردم باشیم و با تواضع و متانت در میان مردم حضور داشته باشیم.

 

عمومهدی با تقدیر از فرمانده سابق و آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان گفت: از تمامی مدیران شهرستان و بسیجیان همیشه در صحنه تقاضا داریم فرمانده جدید را برای رسیدن به اهداف و خدمت‌ صادقانه یاری کنند.

سپاه، بازوی توانمند دولت برای رسیدن به اهداف است.

علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان دهاقان نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج دهاقان بیان کرد: از زمانی که بنده در خدمت مردم این شهرستان هستم، شاهد پیگیری و تلاش جدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و همراهی بسیار خوب و  همیشگی ایشان با مجموعه مدیریتی بودم.

وی با اشاره به اهمیت نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این نهاد از زمان تشکیل تاکنون به خوبی توانسته است مأموریت‌های محوله را انجام و سربلند بیرون بیاید.

جمشیدیان با بیان اینکه سه قوه انقلابی هم اکنون در کشور حاکم است، عنوان کرد: سپاه پاسداران همیشه در تمامی عرصه‌ها حضور اثرگذار داشته است و بازوی توانمندی برای دولت به منظور رسیدن به اهداف است.

فرماندار شهرستان دهاقان خاطرنشان کرد: ناآرامی‌های اخیر ضمن اینکه برنامه‌ریزی دشمن را برای ضربه‌زدن به ارزش‌های نظام و انقلاب نشان می‌دهد، بیانگر این است که در حوزه‌های مختلف باید وظایف مسؤولان به صورت جدی دنبال شود و هیچ‌گونه کوتاهی در این خصوص پذیرفته نیست.

وی با بیان اینکه دشمن در حال حاضر می‌خواهد از بعد فرهنگی و اجتماعی با ما روبه‌رو شود، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز موضوع تهاجم فرهنگی را مطرح فرموده‌اند،  نهاد‌های متولی این موضوع باید برای خنثی کردن برنامه‌‌ها و نقشه‌های دشمنان اقدامات لازم را هرچه سریع‌تر انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی، در این آیین از زحمات اکبر یعقوبی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان تجلیل و عبدالرسول آقایی به  عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان منصوب شد، آقایی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فریدون‌شهر و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سمیرم را در کارنامه خود دارد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت روز معلولین به شرح زیل می‌باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم ۱۲ آذر، روز جهانی معلولین نامگذاری شده و هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف؛ و افزایش آگاهی هایی بوده‌ است که می‌بایست […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در شورای اداری آذر ماه شهرستان دهاقان رئیس جدید پنج ارگان معارفه گردید .   سرپرست جدید آموزش و پرورش علیرضا قاسمیان معارفه گردید و از زحمات رجب فرمندیان تقدیر شد . رئیس جدید اداره آب‌منطقه‌ای رضا قدیری معارفه گردید واز زحمات حجت حاج‌حسنی تقدیر شد . رئیس جدید […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: طرح‌ پنجشنبه‌های پیگیری که به همت واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاز شده است، مسائل و مشکلاتی که منعکس می‌شود را ضمن تهیه گزارش مردمی، تا مرحله حل مشکل پیگیری‌ می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان با حضور در بیمارستان در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت نمود . در این راستا کلیپ تهیه شده به مناسب روز پرستار از پرستاران بیمارستان دهاقان منتشر می‌گردد :

۱۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *