خبر خوش فرماندار برای خبرنگاران :(بیمه خبرنگاران شهرستان برقرار میشود)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان عصر یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر امیدافرینی در جامعه افزود: ادارات شهرستان همکاری خود را با خبرنگاران افزایش دهند تا این عزیزان بتوانند این امیدافرینی را در بین […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان عصر یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر امیدافرینی در جامعه افزود: ادارات شهرستان همکاری خود را با خبرنگاران افزایش دهند تا این عزیزان بتوانند این امیدافرینی را در بین جامعه انجام دهند.

وی اظهار کرد: اتفاقات بسیار زیادی در کشورهای مختلفی می‌افتد و رسانه ها هیچ گونه واکنشی نشان نمی دهند اما فعالیت برخی رسانه‌ها در جهت از بین بردن امید در مردم است و کوچک ترین مشکل را، بحرانی نمایش داده تا اقدامات خوب دیده نشود، این مورد مربوط به زمان حال نیست بلکه از قبل بوده است.

 

جمشیدیان با اشاره سخن رهبر مقام معظم رهبری افزود: تعدادی ممکن است بدون تخصص لازم به اشتباه وارد عرصه رسانه شده و واقعیات را برعکس جلوه دهند که با کمک خبرنگاران متخصص و دلسوز میتوان این ها را اصلاح کرد.

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این‌که اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم بیان کرد: باید اتفاقات مثبت و نقدهای مثبت را بیان کرد تا باعث ایجاد امید در بین مردم و همچنین پیشرفت و توسعه کشور شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: طبق هماهنگی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به دهاقان مبنی بر بیمه خبرنگاران انجام شد؛ با تلاش و پیگیری اداره ارشاد مقرر شد بیمه خبرنگاران از مهرماه سال جاری برقرار شود.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + نه =