خبر خوش فرماندار برای خبرنگاران :(بیمه خبرنگاران شهرستان برقرار میشود)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان عصر یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر امیدافرینی در جامعه افزود: ادارات شهرستان همکاری خود را با خبرنگاران افزایش دهند تا این عزیزان بتوانند این امیدافرینی را در بین […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان عصر یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر امیدافرینی در جامعه افزود: ادارات شهرستان همکاری خود را با خبرنگاران افزایش دهند تا این عزیزان بتوانند این امیدافرینی را در بین جامعه انجام دهند.

وی اظهار کرد: اتفاقات بسیار زیادی در کشورهای مختلفی می‌افتد و رسانه ها هیچ گونه واکنشی نشان نمی دهند اما فعالیت برخی رسانه‌ها در جهت از بین بردن امید در مردم است و کوچک ترین مشکل را، بحرانی نمایش داده تا اقدامات خوب دیده نشود، این مورد مربوط به زمان حال نیست بلکه از قبل بوده است.

 

جمشیدیان با اشاره سخن رهبر مقام معظم رهبری افزود: تعدادی ممکن است بدون تخصص لازم به اشتباه وارد عرصه رسانه شده و واقعیات را برعکس جلوه دهند که با کمک خبرنگاران متخصص و دلسوز میتوان این ها را اصلاح کرد.

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این‌که اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم بیان کرد: باید اتفاقات مثبت و نقدهای مثبت را بیان کرد تا باعث ایجاد امید در بین مردم و همچنین پیشرفت و توسعه کشور شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: طبق هماهنگی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به دهاقان مبنی بر بیمه خبرنگاران انجام شد؛ با تلاش و پیگیری اداره ارشاد مقرر شد بیمه خبرنگاران از مهرماه سال جاری برقرار شود.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مراسم غبار روبی گلزار شهدای شهرستان دهاقان با حضور فرماندار و  بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در روز پنج شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ برگزار گردید.      

۵ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، متن پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت آغاز هفته بسیج به شرح زیر است :   بسم الله الرحمن الرحیم امام خمینی (ره): بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج […]

۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت و امنیت غذایی شهرستان دهاقان مورخ ۱ آذر ۱۴۰۱ با حضور معاون فرماندار شهرستان دهاقان، برگزار گردید. در این کارگروه اعضا به اهمیت و الزامات موارد بهداشتی کشتارگاه دام شهر دهاقان پرداختند .   لازم به ذکر است علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان تاکید […]

۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، آئین بهره برداری از زمین والیبال ساحلی با حضور مهندس جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۱ برگزار گردید. در این آئین فرماندار شهرستان دهاقان، با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با مردم اصفهان سلام ایشان را به اهالی شهرستان دهاقان ابلاغ نمود. در ادامه […]

۳۰ آبان ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *