مراسم تکریم از عبدالرضا پیمان و معارفه‌ی مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مراسم تکریم و معارفه‌ی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید. در ابتدای این جلسه، آقای عبدالرضا پیمان مدیر سابق کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) دهاقان ضمن قدردانی از فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: سیستم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مراسم تکریم و معارفه‌ی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه، آقای عبدالرضا پیمان مدیر سابق کمیته‌ی امداد امام خمینی(ره) دهاقان ضمن قدردانی از فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: سیستم اداری شهرستان دهاقان با حضور مهندس جمشیدیان به عنوان فرماندار دچار تحول مثبت شده که موجب تسهیل‌گری در امور مربوط به امداد و مددجویان شد.
وی در ادامه با بیان اینکه آقای میرزایی، مدیر جدید کمیته‌ی امداد امام خمینی (ره)، انسان سلیم نفسی هستند و به خوبی می‌توانند مسئولیت خود را به انجام برسانند، به ایشان توصیه کرد؛ با توجه به اینکه جامعه دچار تحول شده است، لازم است اطلاعات به روز و کافی از ظرفیت ‌های موجود داشته باشیم تا بتوانیم به اهداف مشخص شده دست پیدا کنیم.

همچنین در ادامه مهندس علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان با بیان این‌که در دین مبین اسلام واژه‌ی مدیر را کمتر می‌بینیم تصریح کرد: به جای آن از واژه‌ی مسئول استفاده می‌شود و مسئول یعنی کسی که مورد سوال قرار می‌گیرد و در روز قیامت نیز جداگانه و ویژه جهت مسئولیت داشتن ، سوال می‌شود.

وی افزود: آقای پیمان، هرچه در توان داشتند در جهت خدمت هرچه بهتر، انجام داده و صمیمانه از ایشان تشکر میکنم، قطعا برخی مسئولیت ها اجر اخروی دارد.

جمشیدیان همچنین ضمن تبریک به آقای میرزایی به جهت انتصاب‌شان در سمت مدیریت کمیته امداد دهاقان گفت : هر تلاش و خدمتی انجام شود در پیشگاه خداوند و مردم گم نمی‌شود، مردم شهرستان دهاقان مردم بسیار قدرشناسی هستند و تلاش‌های مسئولین فراموش نمی‌کنند.

همچنین عبدالرزاق میرزایی مدیر جدید کمیته‌ی امداد امام خمینی (ره) نیز، ضمن تشکر از زحمات آقای پیمان و تشکر از آقای جمشیدیان گفت: رویکرد کمیته‌ی امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی خانواده‌هاست، ما امدادگری را از مولا علی(ع) یاد گرفته‌ایم.

در این آیین از زحمات آقای عبدالرضا پیمان مدیر سابق کمیته امداد امام خمینی(ره) که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تجلیل و طی حکمی از سوی مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان عبدالرزاق میرزایی به سمت مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دهاقان منصوب شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت روز معلولین به شرح زیل می‌باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم ۱۲ آذر، روز جهانی معلولین نامگذاری شده و هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف؛ و افزایش آگاهی هایی بوده‌ است که می‌بایست […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در شورای اداری آذر ماه شهرستان دهاقان رئیس جدید پنج ارگان معارفه گردید .   سرپرست جدید آموزش و پرورش علیرضا قاسمیان معارفه گردید و از زحمات رجب فرمندیان تقدیر شد . رئیس جدید اداره آب‌منطقه‌ای رضا قدیری معارفه گردید واز زحمات حجت حاج‌حسنی تقدیر شد . رئیس جدید […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: طرح‌ پنجشنبه‌های پیگیری که به همت واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاز شده است، مسائل و مشکلاتی که منعکس می‌شود را ضمن تهیه گزارش مردمی، تا مرحله حل مشکل پیگیری‌ می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان با حضور در بیمارستان در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت نمود . در این راستا کلیپ تهیه شده به مناسب روز پرستار از پرستاران بیمارستان دهاقان منتشر می‌گردد :

۱۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *