جلسه هم اندیشی شوراهای اسلامی روستا و عشایر دهاقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، آیین هم اندیشی شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری و دهیاران  شهرستان دهاقان با حضور آقای سعیدی  معاون فرماندار شهرستان دهاقان، مهندس ورپشتی بخشدار شهرستان ، آقای کربلایی کارشناس دفتر امور روستایی استانداری اصفهان  برگزار شد. در این آیین آقای سعیدی معاون محترم فرمانداری با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، آیین هم اندیشی شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری و دهیاران  شهرستان دهاقان با حضور آقای سعیدی  معاون فرماندار شهرستان دهاقان، مهندس ورپشتی بخشدار شهرستان ، آقای کربلایی کارشناس دفتر امور روستایی استانداری اصفهان  برگزار شد.

در این آیین آقای سعیدی معاون محترم فرمانداری با اشاره به اصلاحات اقتصادی دولت ، خواستار تبیین صحییح  نظام پرداخت یارانه ها توسط شوراها و دهیاران به مردم شد.

همچنین در ادامه آقای کربلایی به  بیان قوانین و مقررات مربوط به شوراهای اسلامی و  وظایف آن‌ها پرداختند.

 

در ادامه مهندس محمد جعفر ورپشتی بخشدار جدید شهرستان دهاقان ضمن تقدیر از حضور شوراهای اسلامی و دهیاران ، بیان کرد : خداوند را شاکرم که توفیق خدمت گذاری در دولت مردمی را  به اینجانب عطا کرد  تا خادم مردم عزیز بخش مرکزی و عشایر شهرستان باشم.

 

وی  با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت و مشاوره نخبگان در انجام امور بخش مرکزی تصریح کرد : در دوران مدیریتی که در خدمت شما هستم  از هر پیشنهاد و ایده ای که موجب ارتقا و تعالی بخش شود استقبال می کنم.

 

مهندس ورپشتی با بیان این‌که شوراها بازوان توانمندی برای ما هستند گفت : امیدواریم که  با همکاری و تلاش جهادی  نمایندگان مردم در بخش و تیره های عشایری ، در راستای حل مسائل و مشکلات گام برداریم.

 

بخشدار شهرستان دهاقان همچنین بیان کرد : اقدامات و تصمیمات محدود به حوزه عمرانی نخواهد بود و در تمامی حوزه ها  اقدامات  موثری صورت خواهد گرفت.

 

وی ایجاد اشتغال پایدار روستایی را از اولویت‌های کاری خود دانست و افزود : با همکاری تیم مشاورین و دعوت از سرمایه گذاران مختلف ، تمام تلاش خود را جهت ایجاد اشتغال پایدار برای روستاییان انجام خواهیم داد.

 

 

مهندس ورپشتی در ادامه به بیان سایر برنامه ها و رویکرد های مدیریتی بخشداری در آینده پرداخت.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و بنابر مصوبه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دهاقان، تعدادی از دستگاه های اجرایی شهرستان اقدام به برپایی میز خدمت در مکان برگزاری نماز جمعه شهر دهاقان نمودند. همچنین به مناسبت هقته قوه قضاییه ، جناب آقای رئیتی دادستان […]

۳ تیر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان با صدور پیامی ، سالروز شهادت دکتر چمران و روز تاسیس بسیج اساتید را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: «بسمه تعالی» بسیج لشگر مخلص خداست                                                                       امام خمینی (ره) شهید دکتر مصطفی چمران نمونه واقعی از یک شخصیت علمی بسیجی با […]

۳۱ خرداد ۱۴۰۱
۲۶ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان عصر امروز  با اشاره به سفر هیأت دولت به استان اصفهان اظهار داشت: آقای محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر روز پنج‌شنبه به شهرستان دهاقان سفر خواهد کرد. وی با بیان این‌که مطالبات شهرستان در حوزه‌های مختلف بررسی […]

۲۴ خرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.