جلسه هم اندیشی شوراهای اسلامی روستا و عشایر دهاقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، آیین هم اندیشی شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری و دهیاران  شهرستان دهاقان با حضور آقای سعیدی  معاون فرماندار شهرستان دهاقان، مهندس ورپشتی بخشدار شهرستان ، آقای کربلایی کارشناس دفتر امور روستایی استانداری اصفهان  برگزار شد. در این آیین آقای سعیدی معاون محترم فرمانداری با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، آیین هم اندیشی شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری و دهیاران  شهرستان دهاقان با حضور آقای سعیدی  معاون فرماندار شهرستان دهاقان، مهندس ورپشتی بخشدار شهرستان ، آقای کربلایی کارشناس دفتر امور روستایی استانداری اصفهان  برگزار شد.

در این آیین آقای سعیدی معاون محترم فرمانداری با اشاره به اصلاحات اقتصادی دولت ، خواستار تبیین صحییح  نظام پرداخت یارانه ها توسط شوراها و دهیاران به مردم شد.

همچنین در ادامه آقای کربلایی به  بیان قوانین و مقررات مربوط به شوراهای اسلامی و  وظایف آن‌ها پرداختند.

 

در ادامه مهندس محمد جعفر ورپشتی بخشدار جدید شهرستان دهاقان ضمن تقدیر از حضور شوراهای اسلامی و دهیاران ، بیان کرد : خداوند را شاکرم که توفیق خدمت گذاری در دولت مردمی را  به اینجانب عطا کرد  تا خادم مردم عزیز بخش مرکزی و عشایر شهرستان باشم.

 

وی  با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت و مشاوره نخبگان در انجام امور بخش مرکزی تصریح کرد : در دوران مدیریتی که در خدمت شما هستم  از هر پیشنهاد و ایده ای که موجب ارتقا و تعالی بخش شود استقبال می کنم.

 

مهندس ورپشتی با بیان این‌که شوراها بازوان توانمندی برای ما هستند گفت : امیدواریم که  با همکاری و تلاش جهادی  نمایندگان مردم در بخش و تیره های عشایری ، در راستای حل مسائل و مشکلات گام برداریم.

 

بخشدار شهرستان دهاقان همچنین بیان کرد : اقدامات و تصمیمات محدود به حوزه عمرانی نخواهد بود و در تمامی حوزه ها  اقدامات  موثری صورت خواهد گرفت.

 

وی ایجاد اشتغال پایدار روستایی را از اولویت‌های کاری خود دانست و افزود : با همکاری تیم مشاورین و دعوت از سرمایه گذاران مختلف ، تمام تلاش خود را جهت ایجاد اشتغال پایدار برای روستاییان انجام خواهیم داد.

 

 

مهندس ورپشتی در ادامه به بیان سایر برنامه ها و رویکرد های مدیریتی بخشداری در آینده پرداخت.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت روز معلولین به شرح زیل می‌باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم ۱۲ آذر، روز جهانی معلولین نامگذاری شده و هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف؛ و افزایش آگاهی هایی بوده‌ است که می‌بایست […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در شورای اداری آذر ماه شهرستان دهاقان رئیس جدید پنج ارگان معارفه گردید .   سرپرست جدید آموزش و پرورش علیرضا قاسمیان معارفه گردید و از زحمات رجب فرمندیان تقدیر شد . رئیس جدید اداره آب‌منطقه‌ای رضا قدیری معارفه گردید واز زحمات حجت حاج‌حسنی تقدیر شد . رئیس جدید […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: طرح‌ پنجشنبه‌های پیگیری که به همت واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاز شده است، مسائل و مشکلاتی که منعکس می‌شود را ضمن تهیه گزارش مردمی، تا مرحله حل مشکل پیگیری‌ می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان با حضور در بیمارستان در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت نمود . در این راستا کلیپ تهیه شده به مناسب روز پرستار از پرستاران بیمارستان دهاقان منتشر می‌گردد :

۱۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *