بازدید و پیگیری مجدانه فرماندار برای سامان دادن به اوضاع کشتارگاه

بازدید و پیگیری مجدانه فرماندار برای سامان دادن به اوضاع کشتارگاه به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ؛ علی جمشیدیان به همراه شهردار و دیگر مسئولین مربوطه بازدیدی از کشتارگاه شهرستان دهاقان به عمل آوردند و پس از این بازدید طی جلسه ای مشکلات را تحلیل و راه حل های پیشنهادی را به کار […]

بازدید و پیگیری مجدانه فرماندار برای سامان دادن به اوضاع کشتارگاه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ؛ علی جمشیدیان به همراه شهردار و دیگر مسئولین مربوطه بازدیدی از کشتارگاه شهرستان دهاقان به عمل آوردند و پس از این بازدید طی جلسه ای مشکلات را تحلیل و راه حل های پیشنهادی را به کار گرفتند.

نادر بدریان مشکلات را به سمع فرماندار رسانید که از جمله مشکلات میتوان برق رسانی ساختمان کشتارگاه ، تامین آب و گاز سالن کشتارگاه عنوان کرد.

علی جمشیدیان به دامپزشکی تکلیف کرد تا نظارت بر بهداشت کشتارگاه را شخصا بر عهده بگیرد .

از دیگر مسائل عنوان شده میتوان به اجبار برای مشخص نمودن سلاخ ثابت برای کشتارگاه  توسط پیمانکار ؛ و اضافه نمودن ماشین حمل گوشت جداگانه برای شهر گلشن اشاره کرد.

در ادامه‌ی جلسه مشکلات راه اندازی میدان دام شهرستان عنوان شد که مقرر گردید در جلسه ای جداگانه با حضور مسئولین مربوط ، این مشکلات بررسی و عنوان شوند .

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مراسم غبار روبی گلزار شهدای شهرستان دهاقان با حضور فرماندار و  بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهاقان و دیگر مسئولین شهرستانی در روز پنج شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ برگزار گردید.      

۵ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، متن پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت آغاز هفته بسیج به شرح زیر است :   بسم الله الرحمن الرحیم امام خمینی (ره): بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. بسیج […]

۳ آذر ۱۴۰۱
۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت و امنیت غذایی شهرستان دهاقان مورخ ۱ آذر ۱۴۰۱ با حضور معاون فرماندار شهرستان دهاقان، برگزار گردید. در این کارگروه اعضا به اهمیت و الزامات موارد بهداشتی کشتارگاه دام شهر دهاقان پرداختند .   لازم به ذکر است علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان تاکید […]

۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *