جلسه شورای ورزش و جوانان شهرستان دهاقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ، جلسه شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان دهاقان به ریاست مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان ، سعیدی  معاون فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.   محمد صالحی ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه با تأکید بر  اهمیت توجه به مسأله ورزش و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ، جلسه شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان دهاقان به ریاست مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان ، سعیدی  معاون فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.

 

محمد صالحی ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه با تأکید بر  اهمیت توجه به مسأله ورزش و جوانان اظهار داشت: شورای ورزش و جوانان باید به صورت منظم برگزار شود.

وی با اشاره به نبود ایستگاه ورزش همگانی در این شهرستان بیان کرد :  دهاقان تنها شهرستانی است  که ایستگاه ورزش همگانی در آن وجود ندارد.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دهاقان  همچنین بیان کرد : ایجاد ایستگاه سلامت کنار زمین چمن شهر دهاقان از مصوبات جلسه قبل بوده است که امید است در اسرع وقت مورد توجه قرار گیرد.

 

فردین سعیدی معاون فرمانداری نیز در این جلسه بیان کرد : جلسه شورای ورزش و جوانان باید هر دو ماه یکبار برگزار شود.

 

وی در ادامه بیان کرد : دستورالعمل های شورای ورزش و جوانان باید بومی سازی شده و سپس برای اجرای آن اقدام شود.

معاون فرمانداری دهاقان همچنین اظهار کرد : کمیته های زیر مجموعه شورای ورزش و جوانان  باید تشکیل و بازخورد آن برای تصویب اعلام شود.

 

مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان بیان داشت : انشالله همه بتوانیم از برکات این ماه مبارک به نحو احسن استفاده کنیم

 

وی  در ادامه با تأکید بر موضوع ورزش و جوانان  گفت : دستگاه هایی که در قبال جوانان و ورزش وظیفه ای بر عهده دارند ، حتما برنامه ریزی لازم را در این خصوص انجام دهند.

 

جمشیدیان در همین راستا ادامه داد : مصوبه جاده سلامت باید پیگیری شود تا به نتیجه برسد

 

فرماندار شهرستان دهاقان  همچنین اظهار داشت : برای جلسات رئیس هر اداره دعوت می شود و حتما نیاز است که شخص رئیس اداره در جلسه حضور پیدا کند.

 

وی  با بیان اینکه باید به ورزش بانوان توجه ویژه شود گفت :  زیر ساخت های لازم و امکانات مناسب باید برای ورزش بانوان  فراهم شود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و بنابر مصوبه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دهاقان، تعدادی از دستگاه های اجرایی شهرستان اقدام به برپایی میز خدمت در مکان برگزاری نماز جمعه شهر دهاقان نمودند. همچنین به مناسبت هقته قوه قضاییه ، جناب آقای رئیتی دادستان […]

۳ تیر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان با صدور پیامی ، سالروز شهادت دکتر چمران و روز تاسیس بسیج اساتید را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است: «بسمه تعالی» بسیج لشگر مخلص خداست                                                                       امام خمینی (ره) شهید دکتر مصطفی چمران نمونه واقعی از یک شخصیت علمی بسیجی با […]

۳۱ خرداد ۱۴۰۱
۲۶ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان عصر امروز  با اشاره به سفر هیأت دولت به استان اصفهان اظهار داشت: آقای محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر روز پنج‌شنبه به شهرستان دهاقان سفر خواهد کرد. وی با بیان این‌که مطالبات شهرستان در حوزه‌های مختلف بررسی […]

۲۴ خرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.