جلسه شورای ورزش و جوانان شهرستان دهاقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ، جلسه شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان دهاقان به ریاست مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان ، سعیدی  معاون فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.   محمد صالحی ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه با تأکید بر  اهمیت توجه به مسأله ورزش و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ، جلسه شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان دهاقان به ریاست مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان ، سعیدی  معاون فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.

 

محمد صالحی ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه با تأکید بر  اهمیت توجه به مسأله ورزش و جوانان اظهار داشت: شورای ورزش و جوانان باید به صورت منظم برگزار شود.

وی با اشاره به نبود ایستگاه ورزش همگانی در این شهرستان بیان کرد :  دهاقان تنها شهرستانی است  که ایستگاه ورزش همگانی در آن وجود ندارد.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دهاقان  همچنین بیان کرد : ایجاد ایستگاه سلامت کنار زمین چمن شهر دهاقان از مصوبات جلسه قبل بوده است که امید است در اسرع وقت مورد توجه قرار گیرد.

 

فردین سعیدی معاون فرمانداری نیز در این جلسه بیان کرد : جلسه شورای ورزش و جوانان باید هر دو ماه یکبار برگزار شود.

 

وی در ادامه بیان کرد : دستورالعمل های شورای ورزش و جوانان باید بومی سازی شده و سپس برای اجرای آن اقدام شود.

معاون فرمانداری دهاقان همچنین اظهار کرد : کمیته های زیر مجموعه شورای ورزش و جوانان  باید تشکیل و بازخورد آن برای تصویب اعلام شود.

 

مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان بیان داشت : انشالله همه بتوانیم از برکات این ماه مبارک به نحو احسن استفاده کنیم

 

وی  در ادامه با تأکید بر موضوع ورزش و جوانان  گفت : دستگاه هایی که در قبال جوانان و ورزش وظیفه ای بر عهده دارند ، حتما برنامه ریزی لازم را در این خصوص انجام دهند.

 

جمشیدیان در همین راستا ادامه داد : مصوبه جاده سلامت باید پیگیری شود تا به نتیجه برسد

 

فرماندار شهرستان دهاقان  همچنین اظهار داشت : برای جلسات رئیس هر اداره دعوت می شود و حتما نیاز است که شخص رئیس اداره در جلسه حضور پیدا کند.

 

وی  با بیان اینکه باید به ورزش بانوان توجه ویژه شود گفت :  زیر ساخت های لازم و امکانات مناسب باید برای ورزش بانوان  فراهم شود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، پیام فرماندار شهرستان دهاقان به مناسبت روز معلولین به شرح زیل می‌باشد:   بسم الله الرحمن الرحیم ۱۲ آذر، روز جهانی معلولین نامگذاری شده و هدف از تعیین این روز ارتقاء رشد اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف؛ و افزایش آگاهی هایی بوده‌ است که می‌بایست […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، در شورای اداری آذر ماه شهرستان دهاقان رئیس جدید پنج ارگان معارفه گردید .   سرپرست جدید آموزش و پرورش علیرضا قاسمیان معارفه گردید و از زحمات رجب فرمندیان تقدیر شد . رئیس جدید اداره آب‌منطقه‌ای رضا قدیری معارفه گردید واز زحمات حجت حاج‌حسنی تقدیر شد . رئیس جدید […]

۱۳ آذر ۱۴۰۱

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: طرح‌ پنجشنبه‌های پیگیری که به همت واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان آغاز شده است، مسائل و مشکلاتی که منعکس می‌شود را ضمن تهیه گزارش مردمی، تا مرحله حل مشکل پیگیری‌ می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان با حضور در بیمارستان در مراسم تجلیل از پرستاران شرکت نمود . در این راستا کلیپ تهیه شده به مناسب روز پرستار از پرستاران بیمارستان دهاقان منتشر می‌گردد :

۱۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *