جلسه شورای ورزش و جوانان شهرستان دهاقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ، جلسه شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان دهاقان به ریاست مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان ، سعیدی  معاون فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.   محمد صالحی ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه با تأکید بر  اهمیت توجه به مسأله ورزش و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان ، جلسه شورای ورزش و ساماندهی امور جوانان شهرستان دهاقان به ریاست مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان ، سعیدی  معاون فرماندار و سایر اعضا برگزار شد.

 

محمد صالحی ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه با تأکید بر  اهمیت توجه به مسأله ورزش و جوانان اظهار داشت: شورای ورزش و جوانان باید به صورت منظم برگزار شود.

وی با اشاره به نبود ایستگاه ورزش همگانی در این شهرستان بیان کرد :  دهاقان تنها شهرستانی است  که ایستگاه ورزش همگانی در آن وجود ندارد.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دهاقان  همچنین بیان کرد : ایجاد ایستگاه سلامت کنار زمین چمن شهر دهاقان از مصوبات جلسه قبل بوده است که امید است در اسرع وقت مورد توجه قرار گیرد.

 

فردین سعیدی معاون فرمانداری نیز در این جلسه بیان کرد : جلسه شورای ورزش و جوانان باید هر دو ماه یکبار برگزار شود.

 

وی در ادامه بیان کرد : دستورالعمل های شورای ورزش و جوانان باید بومی سازی شده و سپس برای اجرای آن اقدام شود.

معاون فرمانداری دهاقان همچنین اظهار کرد : کمیته های زیر مجموعه شورای ورزش و جوانان  باید تشکیل و بازخورد آن برای تصویب اعلام شود.

 

مهندس علی جمشیدیان فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان بیان داشت : انشالله همه بتوانیم از برکات این ماه مبارک به نحو احسن استفاده کنیم

 

وی  در ادامه با تأکید بر موضوع ورزش و جوانان  گفت : دستگاه هایی که در قبال جوانان و ورزش وظیفه ای بر عهده دارند ، حتما برنامه ریزی لازم را در این خصوص انجام دهند.

 

جمشیدیان در همین راستا ادامه داد : مصوبه جاده سلامت باید پیگیری شود تا به نتیجه برسد

 

فرماندار شهرستان دهاقان  همچنین اظهار داشت : برای جلسات رئیس هر اداره دعوت می شود و حتما نیاز است که شخص رئیس اداره در جلسه حضور پیدا کند.

 

وی  با بیان اینکه باید به ورزش بانوان توجه ویژه شود گفت :  زیر ساخت های لازم و امکانات مناسب باید برای ورزش بانوان  فراهم شود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، علی جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان همزمان با شانزدهم آذر مصادف با روز دانشجو طی پیامی، این روز را به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان دهاقان تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: ۱۶ آذر ماه یادآور تلاش و مجاهدت قشر فرهیخته ای است که سعی در حفظ […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی، ارائه و دفاع از برنامه های کنگره شهدای شهرستان دهاقان ذیل کنگره شهدای استان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد. 🔹در این نشست برنامه ها توسط فرماندار شهرستان و فرماندهی ناحیه مقاومت ارائه و در جلسه بررسی های لازم توسط حاضرین صورت گرفت.

۱۵ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ در نشستی که امروز در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، فرماندار شهرستان دهاقان با اشاره به سخن امام خامنه ای (مدظله العالی)، که هر ایرانی یک درخت بکارد، گفت: باید همه ما ایرانی ها باید با هر بضاعتی این کار را انجام دهیم. علی جمشیدیان با بیان اینکه […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان؛ نشست هماهنگی ورود کاوران شهدای گمنام با عنوان کاروان اهالی بهشت با حضور اعضای لشگر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان، فرماندار شهرستان و برخی رؤسای ادارات برگزار شد.

۱۴ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =