برگزاری جلسه‌ی رفع موانع صادرات فلفل

برگزاری جلسه‌ی رفع موانع صادرات فلفل به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری دهاقان ؛ با توجه به مرجوع شدن بار فلفل صادر شده به کشور روسیه، مشکلات عدیده‌ای سر راه تولید کنندگان محصولات گلخانه‌ای به وجود آمد. در این راستا، مشکلات و موانع سر راه صادرات توسط اتحادیه گلخانه داران شناسایی و پیشنهاداتی طی دو جلسه به […]

برگزاری جلسه‌ی رفع موانع صادرات فلفل

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری دهاقان ؛

با توجه به مرجوع شدن بار فلفل صادر شده به کشور روسیه، مشکلات عدیده‌ای سر راه تولید کنندگان محصولات گلخانه‌ای به وجود آمد.
در این راستا، مشکلات و موانع سر راه صادرات توسط اتحادیه گلخانه داران شناسایی و پیشنهاداتی طی دو جلسه به فرمانداری ارائه گردید.
بعد از جمع بندی های نهایی و هماهنگی های به عمل آمده توسط فرماندار دهاقان ؛
در جلسه ای سه ساعته در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ با حضور مسئولین جهاد کشاورزی استان، فرماندار محترم، آقایان مهندس رستمی، مهندس حاجی‌مرادی، مهندس رئیسی‌زاده، مهندس تیموری، هیئت مدیره گلخانه داران، آقایان محمودیان و نادری، اعضاء پرسنل شبکه بهداشت شهرستان و نماینده معاونت غذا و دارو سرکار خانم هادیان مشکلات صادرات عنوان شد .
در این جلسه سیاست های جدید جهاد کشاورزی و سازمان غذا و دارو به اختصار توسط نمایندگان ارگان های مربوطه شرح داده و به سمع تولید کنندگان و فرماندار محترم رسید .

مهم ترین مشکل سر راه سازمان غذا و دارو ، حجم بالای نمونه های ارسالی برای آزمایش ها عنوان گردید، که در این خصوص پیشنهاد تجهیز آزمایشگاه‌‌ی در شهرستان از طرف اتحادیه گلخانه داران ارائه شد و نهایتاً مقرر گردید، مسئولین معاونت غذا و دارو و جهاد کشاورزی این پیشنهاد را در جلسه ای با مسئولین مربوطه استان ارائه و راهکار های اجرایی تا حصول نتیجه را در اولین فرصت به اطلاع اتحادیه گلخانه داران برسانند
امید است با پیگیری های مجدانه که اتحادیه گلخانه داران و فرماندار محترم، در خصوص رفع موانع تولید ، انجام داده اند مشکلات و موانع به وجود آمده رفع، و امر صادرات تسهیل گردد.

 


برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، لیست ادارات مستقر در میز خدمت نماز جمعه منتشر میگردد.   برای دریافت لیست اینجا کلیک کنید .

۹ بهمن ۱۴۰۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دهاقان همزمان با پایش وضعیت زیست محیطی فعالیت تعدادی از واحدهای صنعتی و معدنی مشاهده یک مورد ایجاد و انتشارآلودگی هوا با آتش سوزی ضایعات و لاستیک خودرو حوالی شهرک صنعتی دهاقان که اقدام فوری به اطفاء آتش سوزی ضمن رهنمود و تذکر شفاهی انجام گردید.  

۹ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهاقان، جلسه هماهنگی ایام دهه فجر در محل شهرستان دهاقان با حضور دستگاه های متولی  در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۶برگزار گردید . مهندس جمشیدیان فرماندار شهرستان دهاقان ، در این جلسه بیان نمود که برخی ادارات باید توجه کنند که تکریم ارباب رجوع را به بهترین شکل انجام دهند و رؤسای […]

۸ بهمن ۱۴۰۱

جلسه تعامل و همدلی با فعالان حوزه گردشگری شهرستان دهاقان  

۸ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =